Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William James Müller na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William James Müller: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca William James Müller je Scene in Wales, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Sand pits, hampstead heath a St benet's abbey. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 2 100krát, čo predstavuje celkom 2 600 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 200. Čitatelia si vyberajú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) pri 21% návštev, čo predstavuje 12% katalógu.
William James Müller: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca William James Müller a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Scene in Wales
300 návštev · 10,7%
-
2
Sand pits, hampstead heath
200 návštev · 7,1%
-
3
St benet's abbey
200 návštev · 7,1%
-
4
Landscape with Girl
100 návštev · 3,6%
-
5
Head of a Zingari, Xanthus
100 návštev · 3,6%
-
6
Mountain River with a Boy Fishing
100 návštev · 3,6%
-
7
The baronial hall
100 návštev · 3,6%
-
8
A woody landscape
100 návštev · 3,6%
-
9
Landscape, young anglers
100 návštev · 3,6%
-
10
The Slave Market At Cairo
100 návštev · 3,6%
Kedy bol siroký profil William James Müller si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Kedy sú autorské diela umelca William James Müller vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca William James Müller?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 60,0% | 57,1% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 28,6% |
| Mierny jas | 10,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,0% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 42,0% | 42,9% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 10,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 3,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 86,8% | 87,5% |
| Tmavé tóny | 5,3% | 6,2% |
| Monochromatické | 2,6% | 6,2% |
| Neutrálne tóny | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 62,0% | 57,1% |
| Vyvážené | 34,0% | 39,3% |
| Sýte | 4,0% | 3,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,0% | 28,6% |
| Jemný | 16,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 3,6% |
| Výrazný | 10,0% | 10,7% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 42,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 17,9% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 3,6% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 21,4% |
| Silná farebná jednota | 62,0% | 46,4% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 10,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca William James Müller podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gillingham on the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Collegiate Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The god pan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Eton and the Fell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain River with a Boy F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Welsh cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heidelberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Covered Wagon Crossing a He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s William James Müller?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre William James Müller a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
O čitateľoch umelca William James Müller
Ktoré dielo umelca William James Müller sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Scene in Wales s 300 návštevami a 11% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca William James Müller na WikiOO.org?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 2 100 na jeho dielach.
Aké diela umelca William James Müller zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získavajú 21% návštev pre 12% katalógu.