Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Piper na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Piper: štatistiky v skratke
West Burnside Street and Gasworks je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca William Piper: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 23% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Murdoch's Factory and Garrell Burn, Kilsyth a Circus Comes to Town, The Haugh, Kilsyth. Celkový počet prehliadok: 1 400 (300 profil umelca, 1 100 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 200 návštev). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 78% návštev pre 50% katalógu.
Top 8 diel umelca William Piper podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu William Piper, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
West Burnside Street and Gasworks, 1950
300 návštev · 23,1%
-
2
Murdoch's Factory and Garrell Burn, Kilsyth, 1950
200 návštev · 15,4%
-
3
Circus Comes to Town, The Haugh, Kilsyth, 1950
200 návštev · 15,4%
-
4
Territorial Hall, Shuttle Street, Townhead, Kilsyth, 1950
200 návštev · 15,4%
-
5
Granny's Mutch, Passed on a Pleasant Walk through Colzium Estate, Kilsyth, 1950
100 návštev · 7,7%
-
6
Kilsyth Main Street, 1960s
100 návštev · 7,7%
-
7
Wheelwright and Smith Shops, Southwater, 1910
100 návštev · 7,7%
-
8
Co op Funeral Home and Petrol Station at the Foot of the Town, Kilsyth, 1950
100 návštev · 7,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu William Piper?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca William Piper?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od William Piper si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 9,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 18,2% | 30,8% |
| Mierny jas | 54,5% | 61,5% |
| Svetlá rovnováha | 18,2% | 7,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 9,1% | 7,7% |
| Subtelné tóny farieb | 18,2% | 38,5% |
| Vyvážene jemná | 45,5% | 30,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 27,3% | 23,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 77,8% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 11,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 9,1% | 7,7% |
| Vyvážené | 63,6% | 69,2% |
| Sýte | 27,3% | 23,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 15,4% |
| Vyvážený | 18,2% | 15,4% |
| Výrazný | 36,4% | 38,5% |
| Vyhlásenie | 27,3% | 30,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 27,3% | 23,1% |
| jemne prepojená paleta | 27,3% | 30,8% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 45,5% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca William Piper rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| West Burnside Street and Ga… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Wheelwright and Smith Shops… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Co op Funeral Home and Petr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus and Shows on the Hau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Territorial Hall, Shuttle S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Laird's Loup, Kilsyth (A Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miners' Welfare Park and Fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circus Comes to Town, The H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Murdoch's Factory and Garre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Granny's Mutch, Passed on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca William Piper?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť William Piper vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 100 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
William Piper: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od William Piper má najviac vyhľadaní?
- West Burnside Street and Gasworks: 300 návštev, 23% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Aká je čitateľská základňa u William Piper?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 1 100 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od William Piper?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 78% návštev z 50% katalógu.