Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Simson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Simson: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca William Simson je Solway Moss Evening, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 43% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Deer Stalking in the Forest of Atholl a Gil Blas Introducing Himself to Laura. Profil umelca bol otvorený 600krát a záznamy o dielach 700krát, čo predstavuje celkom 1 300 otvorení. Medzi Sep 2026 a Okt 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 100. Čitatelia si vyberajú Vyvážene jemná (Saturácia farieb) pri 86% návštev, čo predstavuje 50% katalógu.
William Simson: 4 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca William Simson a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil William Simson si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca William Simson vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca William Simson?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 38,9% | 28,6% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 28,6% |
| Mierny jas | 16,7% | 42,9% |
| Svetlá rovnováha | 11,1% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 5,6% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 50,0% | 85,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,2% | 14,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 77,8% | 42,9% |
| Neutrálne tóny | 11,1% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 14,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážené | 61,1% | 57,1% |
| Sýte | 22,2% | 42,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 11,1% | 0,0% |
| Jemný | 27,8% | 42,9% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 22,2% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 27,8% | 42,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 55,6% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 38,9% | 71,4% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca William Simson podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abruzzi Tyrolean Peasants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Burnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solway Moss Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The 12th August at Badenoch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passage Boats Becalmed on t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twelfth of August | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene in Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Stalking in the Forest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Goatherd's Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Columbus at the Door of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s William Simson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre William Simson a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca William Simson
Ktoré dielo umelca William Simson sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Solway Moss Evening s 300 návštevami a 43% konzultáciami. Nad ním je usadzených 4 diel.
Aký je počet čitateľov umelca William Simson na WikiOO.org?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca, 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca William Simson zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získavajú 86% návštev pre 50% katalógu.