Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wit Stwosz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Wit Stwosz: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Wit Stwosz v databáze WikiOO.org dielo High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus): 400 návštev, čo predstavuje 18% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Tobias and the Angel a High Altar of St Mary (detail of the Lamentation). Záznamy o umelcovite Wit Stwosz boli navštívené 2 400krát: 800 na profilu umelca a 1 600 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 100 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Silná farebná jednota (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 73% návštev oproti 51% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Wit Stwosz
Diela umelca Wit Stwosz zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), 1477
400 návštev · 18,2%
-
2
Tobias and the Angel, 1516
200 návštev · 9,1%
-
3
High Altar of St Mary (detail of the Lamentation), 1477
200 návštev · 9,1%
-
4
High Altar of St Mary (St Anne), 1477
200 návštev · 9,1%
-
5
Lamentation, 1500
200 návštev · 9,1%
-
6
High Altar of St Mary (Doctors), 1477
100 návštev · 4,5%
-
7
High Altar of St Mary (Resurrection), 1477
100 návštev · 4,5%
-
8
High Altar of St Mary (a horse), 1477
100 návštev · 4,5%
-
9
High Altar of St Mary (Pouring the Bathing Water), 1477
100 návštev · 4,5%
-
10
High Altar of St Mary (Apostle John), 1477
100 návštev · 4,5%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Wit Stwosz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Wit Stwosz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Wit Stwosz si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 22,9% | 27,3% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 36,4% |
| Mierny jas | 22,9% | 22,7% |
| Svetlá rovnováha | 5,7% | 9,1% |
| Luminózny | 8,6% | 4,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,3% | 22,7% |
| Subtelné tóny farieb | 31,4% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 22,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,7% | 4,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,8% | 81,8% |
| Neutrálne tóny | 15,2% | 13,6% |
| Tmavé tóny | 6,1% | 4,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 27,3% |
| Vyvážené | 54,3% | 68,2% |
| Sýte | 5,7% | 4,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 37,1% | 50,0% |
| Vyvážený | 8,6% | 4,5% |
| Výrazný | 22,9% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 28,6% | 27,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,6% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,9% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 5,7% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 51,4% | 72,7% |
| Jednotná paleta | 31,4% | 9,1% |
Ktoré diela umelca Wit Stwosz sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| High Altar of St Mary (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Resu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Engelsgruss of St. Lawrence… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Cruc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Jero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Wit Stwosz?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| rusky | 300 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Wit Stwosz je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 400 |
| št 1 Okt | 900 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Wit Stwosz
Ktoré diela umelca Wit Stwosz sú najčastejšie vyhlimatované?
- High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), s 400 návštevami (18% všetkých prehliadok umelca Wit Stwosz). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Wit Stwosz vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 400krát za posledných dvanásť mesiacov: 800 na profilu umelca a 1 600 na profiloch diel.
Aké diela od Wit Stwosz majú čitatelia najradšej?
- Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 73% návštev oproti 51% v katalógu.