Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Wouterus Verschuur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Wouterus Verschuur: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Wouterus Verschuur je Scene from the Ten Days' Campaign, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Quarry a A Moment of Rest. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 1 000krát, čo predstavuje celkom 1 400 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 100. Čitatelia si vyberajú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) pri 75% návštev, čo predstavuje 34% katalógu.
Wouterus Verschuur: 9 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Wouterus Verschuur a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Scene from the Ten Days' Campaign, 1831
300 návštev · 25,0%
-
2
Quarry, 1853
200 návštev · 16,7%
-
3
A Moment of Rest, 1847
100 návštev · 8,3%
-
4
Watering the Horses
100 návštev · 8,3%
-
5
A Horse in a a Stable
100 návštev · 8,3%
-
6
A grey in a stable
100 návštev · 8,3%
-
7
Feeding the horses by an old town wall
100 návštev · 8,3%
-
8
Mark of wouterus verschuur, amsterdam,
100 návštev · 8,3%
-
9
Stable with Horses, 1853
100 návštev · 8,3%
Kedy bol siroký profil Wouterus Verschuur si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Kedy sú autorské diela umelca Wouterus Verschuur vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Wouterus Verschuur?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 26,0% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 24,0% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 25,0% |
| Luminózny | 2,0% | 8,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,0% | 8,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 75,0% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 8,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 7,5% | 8,3% |
| Monochromatické | 2,5% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 54,0% | 16,7% |
| Vyvážené | 38,0% | 75,0% |
| Sýte | 8,0% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 8,3% |
| Jemný | 26,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 18,0% | 16,7% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 32,0% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 22,0% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 70,0% | 66,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Wouterus Verschuur podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rider with Two Horses at th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| market of horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly landscape with two ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Truck and Some Horses in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with white horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Pleisterplaats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a stable with f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Horse Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elegant Company Going Hunti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mid-day Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Wouterus Verschuur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Wouterus Verschuur a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 200 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Wouterus Verschuur
Ktoré dielo umelca Wouterus Verschuur sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Scene from the Ten Days' Campaign s 300 návštevami a 25% konzultáciami. Nad ním je usadzených 9 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Wouterus Verschuur na WikiOO.org?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 1 000 na jeho dielach.
Aké diela umelca Wouterus Verschuur zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získavajú 75% návštev pre 34% katalógu.