Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry John Yeend King na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry John Yeend King: štatistiky v skratke
Lathkill Dale, Derbyshire je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Henry John Yeend King: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh a Market Morning. Celkový počet prehliadok: 2 400 (600 profil umelca, 1 800 diela). Pokles o 33% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 600 návštev). Zistená preferencia: Vyvážene jemná (Saturácia farieb), 58% návštev pre 40% katalógu.
Top 10 diel umelca Henry John Yeend King podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Henry John Yeend King, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Lathkill Dale, Derbyshire
200 návštev · 10,5%
-
2
Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh
200 návštev · 10,5%
-
3
Market Morning
100 návštev · 5,3%
-
4
Three Score Years And Ten
100 návštev · 5,3%
-
5
Girls Herding Geese
100 návštev · 5,3%
-
6
Pastoral Landscape
100 návštev · 5,3%
-
7
Friendly neighbors
100 návštev · 5,3%
-
8
A Cottage Garden, Braemar
100 návštev · 5,3%
-
9
The Mill Stream
100 návštev · 5,3%
-
10
Ferry At Clifton
100 návštev · 5,3%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Henry John Yeend King?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Henry John Yeend King?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Henry John Yeend King si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 5,3% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 31,6% |
| Mierny jas | 54,0% | 47,4% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 15,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 10,5% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 26,3% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 57,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 5,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 44,1% | 46,2% |
| Zemité tóny | 35,3% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 14,7% | 7,7% |
| Prírodné témy | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 10,5% |
| Vyvážené | 72,0% | 84,2% |
| Sýte | 16,0% | 5,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 15,8% |
| Jemný | 10,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 12,0% | 10,5% |
| Výrazný | 20,0% | 15,8% |
| Vyhlásenie | 54,0% | 52,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 5,3% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 10,5% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 5,3% |
| Silná farebná jednota | 52,0% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 26,3% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Henry John Yeend King rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cottage Garden, Braemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| By A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The curious geese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stick Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet And Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ballaterson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curraghs, Ballaterson Near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Corner Of The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Henry John Yeend King?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 60,0% |
| španielsky | 100 | 20,0% |
| švédsky | 100 | 20,0% |
Aká je denná čítanosť Henry John Yeend King vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 200 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 200 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 200 |
Henry John Yeend King: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Henry John Yeend King má najviac vyhľadaní?
- Lathkill Dale, Derbyshire: 200 návštev, 10% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Henry John Yeend King?
- 2 400 návštev za dvanásť mesiacov (600 záznamov umelca, 1 800 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Henry John Yeend King?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 58% návštev z 40% katalógu.