Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Zdzisław Stanek na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Zdzisław Stanek: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Zdzisław Stanek je Lightforms IV (Beach), ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Lightforms of Stone X a Lightforms. Profil umelca bol otvorený 200krát a záznamy o dielach 700krát, čo predstavuje celkom 900 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 900. Čitatelia si vyberajú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) pri 50% návštev, čo predstavuje 17% katalógu.
Zdzisław Stanek: 7 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Zdzisław Stanek a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Zdzisław Stanek si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
700
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Kedy sú autorské diela umelca Zdzisław Stanek vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Zdzisław Stanek?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Mystický
28,6%
33,3%
Nostalgický
14,3%
33,3%
Pokojný
14,3%
33,3%
Výrazné
14,3%
0,0%
Dramatické
14,3%
0,0%
Prírodný
14,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Tajomný
57,1%
33,3%
Pokojný
28,6%
33,3%
Kontemplatívny
14,3%
33,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,1%
25,0%
Mäkký tieň
34,8%
37,5%
Mierny jas
26,1%
37,5%
Svetlá rovnováha
13,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
39,1%
12,5%
Subtelné tóny farieb
17,4%
50,0%
Vyvážene jemná
13,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
30,4%
37,5%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
45,0%
57,1%
Tmavé tóny
40,0%
42,9%
Neutrálne tóny
15,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
30,4%
25,0%
Vyvážené
52,2%
62,5%
Sýte
17,4%
12,5%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,3%
12,5%
Jemný
30,4%
25,0%
Vyvážený
8,7%
25,0%
Výrazný
30,4%
37,5%
Vyhlásenie
26,1%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
13,0%
0,0%
Silná farebná jednota
34,8%
25,0%
Jednotná paleta
52,2%
75,0%
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Zdzisław Stanek podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Composition I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paintingform
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lightnude II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lightforms of Stone X
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Part of the Painting-form V
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Part of the Paintingform
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LIght-Form IV (From the ser…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lightforms I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
This is What We Want
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Light-Form III (From the se…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa konzultuje s Zdzisław Stanek?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Zdzisław Stanek a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
O čitateľoch umelca Zdzisław Stanek
Ktoré dielo umelca Zdzisław Stanek sa najčastejšie prezeráva?
Na prvom mieste Lightforms IV (Beach) s 200 návštevami a 25% konzultáciami. Nad ním je usadzených 7 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Zdzisław Stanek na WikiOO.org?
900 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na profilu umelca, 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca Zdzisław Stanek zodpovedajú výberu čitateľov?
Diela opísané ako Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získavajú 50% návštev pre 17% katalógu.