Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Zhang Daqian na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Zhang Daqian: štatistiky v skratke
Autumn Mountains at Dawn je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Zhang Daqian: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Spring Clouds on a Rural River a LOTUS WITH DEW. Celkový počet prehliadok: 2 300 (700 profil umelca, 1 600 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 100 návštev). Zistená preferencia: Vyvážené (Intenzita farieb), 67% návštev pre 32% katalógu.
Top 10 diel umelca Zhang Daqian podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Zhang Daqian, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Autumn Mountains at Dawn
200 návštev · 11,1%
-
2
Spring Clouds on a Rural River
100 návštev · 5,6%
-
3
LOTUS WITH DEW
100 návštev · 5,6%
-
4
Zhang's Family Lineage
100 návštev · 5,6%
-
5
ENJOYING THE LI RIVER ON A BOAT
100 návštev · 5,6%
-
6
SPLASH COLOR LANDSCAPE
100 návštev · 5,6%
-
7
MOUNTAINS IN THE RAIN
100 návštev · 5,6%
-
8
SCHOLAR BENEATH MIGHTY TREE
100 návštev · 5,6%
-
9
Fun at a Lotus Pond
100 návštev · 5,6%
-
10
LANDSCAPE
100 návštev · 5,6%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Zhang Daqian?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Zhang Daqian?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Zhang Daqian si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 11,1% |
| Mierny jas | 30,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 22,2% |
| Luminózny | 32,0% | 16,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 16,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 51,3% | 54,5% |
| Zemité tóny | 17,9% | 18,2% |
| Pastelové tóny | 17,9% | 9,1% |
| Tmavé tóny | 12,8% | 18,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 20,0% | 16,7% |
| Vyvážené | 32,0% | 66,7% |
| Sýte | 48,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 32,0% | 16,7% |
| Jemný | 14,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 12,0% | 11,1% |
| Výrazný | 8,0% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 34,0% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 14,0% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 44,4% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Zhang Daqian rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poznanie na lotusovom jazere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fun at a Lotus Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VALLEY SHROUDED IN MIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EVENING GLOW ON THE WINTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CASCADES IN LUSH MOUNTAINS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ON ROUTE SWITZERLAND AUSTRI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Afterglow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount E’mei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAINS IN THE RAIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gorges on the Upper Yan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Zhang Daqian?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Zhang Daqian vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Zhang Daqian: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Zhang Daqian má najviac vyhľadaní?
- Autumn Mountains at Dawn: 200 návštev, 11% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Zhang Daqian?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov (700 záznamov umelca, 1 600 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Zhang Daqian?
- Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 67% návštev z 32% katalógu.