Vad innehåller den här sidan?
Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Eddie Arning på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.
Eddie Arning: vad konsultationerna visar
Det mest efterfrågade verk av Eddie Arning är The Forest, med 200 visningar under tolv månader, vilket motsvarar 33% av alla visningar. Följs i rankingen av Man with Newport Cigarettes och Benson and Hedges in a Barbershop. Konstnärens sida har visats 500 gånger och verkens sidor 600 gånger, totalt 1 100 gånger. Jul 2026 är månaden med flest förfrågningar: 1 000. Läsare väljer Mörk (Ljusstyrka) vid 67% av besöken, där det motsvarar 43% av katalogen.
Eddie Arning: de 5 mest visade verken
Varje post visar ett verk av Eddie Arning och dess ranking baserat på visningar på WikiOO.org under de senaste tolv månaderna.
När har posten för Eddie Arning visats?
Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.
Siffrorna i en tabell
| Månad | Konstnärssida | Verkets sidor |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
När besöks verken av Eddie Arning?
Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.
De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.
Vad väljer läsarna bland Eddie Arnings verk?
Varje spindeldiagram jämför två olika saker. Den streckade formen representerar konstnärens egna verk: femtio slumpmässigt utvalda konstverk, sorterade efter en specifik egenskap. Den heldragna formen visar hur besöken faktiskt har fördelats under de senaste tolv månaderna. Där den heldragna formen sträcker sig längre ut än den streckade, drar den typen av konstverk till sig mer uppmärksamhet än vad som är proportionellt i förhållande till konstnärens samlade produktion.
Stämning
Känslomässig ton
Ljusstyrka
Färgmättnad
Färgpalett
Färgintensitet
Kontrast
Färgharmoni
Siffrorna i en tabell
| Ljusstyrka | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Mörk | 42,9% | 66,7% |
| Mjuk skugga | 28,6% | 16,7% |
| Mjuk luminans | 28,6% | 16,7% |
| Ljusstyrka | 0,0% | 0,0% |
| Ljusstark | 0,0% | 0,0% |
| Färgmättnad | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Dämpad | 9,5% | 16,7% |
| Dämpad färgsättning | 14,3% | 0,0% |
| Måttlig mjukhet | 33,3% | 50,0% |
| Tydlig färgmättnad | 33,3% | 16,7% |
| Mättad färg | 9,5% | 16,7% |
| Färgintensitet | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Monokrom | 14,3% | 16,7% |
| Balanserad | 61,9% | 66,7% |
| Livfulla färger | 23,8% | 16,7% |
| Kontrast | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Harmonisk | 19,1% | 33,3% |
| Mild | 9,5% | 16,7% |
| Balanserad | 19,1% | 16,7% |
| Stark kontrast | 28,6% | 16,7% |
| Kontrastnivå | 23,8% | 16,7% |
| Färgharmoni | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Skärande färgskala | 42,9% | 33,3% |
| Mjukt blandad palett | 0,0% | 0,0% |
| Balanserad harmoni | 28,6% | 50,0% |
| Stark färgmässig enhetlighet | 28,6% | 16,7% |
| Enhetlig palett | 0,0% | 0,0% |
Vilka är de mest visade verken av Eddie Arning, månad för månad?
Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.
Siffrorna i en tabell
| Konstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Six Figures with Pigeons an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Soldiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Churn on Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Boat on Blue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colonel Sanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Three Men in a Circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Airplane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På vilka språk söker man efter Eddie Arning?
Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.
Hur många konsultationer per dag för Eddie Arning, och de kommande tre veckorna?
Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.
Siffrorna i en tabell
| Dag | Besök |
|---|---|
| tors 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lör 17 Okt | 0 |
| sön 18 Okt | 0 |
| mån 19 Okt | 0 |
| tis 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tors 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 0 |
| lör 24 Okt | 0 |
| sön 25 Okt | 0 |
| mån 26 Okt | 0 |
| tis 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tors 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lör 31 Okt | 0 |
| sön 1 Nov | 0 |
| mån 2 Nov | 0 |
| tis 3 Nov | 0 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tors 5 Nov (prognos) | 0 |
| fre 6 Nov (prognos) | 0 |
| lör 7 Nov (prognos) | 0 |
| sön 8 Nov (prognos) | 0 |
| mån 9 Nov (prognos) | 0 |
| tis 10 Nov (prognos) | 0 |
| ons 11 Nov (prognos) | 0 |
| tors 12 Nov (prognos) | 0 |
| fre 13 Nov (prognos) | 0 |
| lör 14 Nov (prognos) | 0 |
| sön 15 Nov (prognos) | 0 |
| mån 16 Nov (prognos) | 0 |
| tis 17 Nov (prognos) | 0 |
| ons 18 Nov (prognos) | 0 |
| tors 19 Nov (prognos) | 0 |
| fre 20 Nov (prognos) | 0 |
| lör 21 Nov (prognos) | 0 |
| sön 22 Nov (prognos) | 0 |
| mån 23 Nov (prognos) | 0 |
| tis 24 Nov (prognos) | 0 |
| ons 25 Nov (prognos) | 0 |
Om läsarsiffror för Eddie Arning
Vilket verk av Eddie Arning besöks oftast?
- The Forest först, med 200 besök och 33% av förfrågningar. 5 verk är rankade ovanför.
Hur stor är läsarskaran för Eddie Arning på WikiOO.org?
- 1 100 besök under tolv månader: 500 till konstnärssidan, 600 till verken.
Vilka verk av Eddie Arning matchar läsarnas urval?
- Verk beskrivna som Mörk (Ljusstyrka) står för 67% av besöken för 43% av katalogen.