Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Claude Muncaster σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Claude Muncaster: τα στατιστικά συνοπτικά
Το Sussex Landscape είναι το πιο δημοφιλές έργο του Claude Muncaster: 200 επισκέψεις σε اثώσิบρη μήνες, που αντιστοιχούν στο 33% του συνόλου. Επίσης συχνά αναζητούνται: A Sou'wester over the Downs και Halifax (Bowling Dyke). Συνολικές επισκέψεις: 900 (300 σε σελίδα καλλιτέχνη, 600 σε έργα). Κορύφωση: Ιούλ 2026 (500 επισκέψεις). Παρατηρούμενη προτίμηση: Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα), 67% των επισκέψεων για το 43% του καταλόγου.
Τα κορυφαία 5 έργα του Claude Muncaster με βάση τις επισκέψεις
Η κατάταξη υπολογίζει τις αναζητήσεις για το WikiOO.org σε διάστημα δώδεκα μηνών και όχι βαθμολογίες καταλόγου. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του Claude Muncaster με τις περισσότερες αναζητήσεις.
Ποιος είναι ο μηνιαίος αριθμός αναγνωστών του αρχείου του Claude Muncaster;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 400 |
| Αύγ 2026 | 100 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 100 |
| Οκτ 2026 | 100 | 0 |
Ποιο είναι το μηνιαίο κοινό των έργων του Claude Muncaster;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποιες κατηγορίες έργων του Claude Muncaster επιλέγουν οι αναγνώστες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 7,1% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 28,6% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 42,9% | 66,7% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 21,4% | 33,3% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 28,6% | 33,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 42,9% | 33,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 28,6% | 33,3% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 21,4% | 16,7% |
| Ισορροπημένο | 78,6% | 83,3% |
| Ζωντανό | 0,0% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 7,1% | 0,0% |
| Ήπιο | 14,3% | 33,3% |
| Ισορροπημένη | 21,4% | 0,0% |
| Έντονη | 21,4% | 16,7% |
| Δήλωση | 35,7% | 50,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 7,1% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 35,7% | 50,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 14,3% | 16,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 35,7% | 33,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 7,1% | 0,0% |
Πώς κατανέμονται τα πιο δημοφιλή έργα του Claude Muncaster καθ' όλη τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των αναγνωστών του Claude Muncaster ανά γλώσσα;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Τσέχικα | 200 | 66,7% |
| Αγγλικά | 100 | 33,3% |
Ποιο είναι το ημερήσιο κοινό των Claude Muncaster, μαζί με την πρόβλεψή του;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 100 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 100 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 100 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Claude Muncaster: συχνές ερωτήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Claude Muncaster;
- Sussex Landscape: 200 επισκέψεις, 33% των προβολών. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 5.
Ποιο είναι το κοινό του Claude Muncaster;
- 900 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες (300 σελίδες καλλιτέχνη, 600 έργα).
Προτιμούν οι αναγνώστες μια συγκεκριμένη κατηγορία έργων του Claude Muncaster;
- Ναι, Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 67% των επισκέψεων για το 43% του καταλόγου.