Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Λάρι Πουνς σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Λάρι Πουνς: τα στατιστικά συνοπτικά
Το Mary Queen of Scots είναι το πιο δημοφιλές έργο του Λάρι Πουνς: 200 επισκέψεις σε اثώσิบρη μήνες, που αντιστοιχούν στο 25% του συνόλου. Επίσης συχνά αναζητούνται: Northeast Grave και Euthalia. Συνολικές επισκέψεις: 600 (300 σε σελίδα καλλιτέχνη, 300 σε έργα). Κορύφωση: Ιούλ 2026 (300 επισκέψεις). Παρατηρούμενη προτίμηση: Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων), 57% των επισκέψεων για το 15% του καταλόγου.
Τα κορυφαία 7 έργα του Λάρι Πουνς με βάση τις επισκέψεις
Η κατάταξη υπολογίζει τις αναζητήσεις για το WikiOO.org σε διάστημα δώδεκα μηνών και όχι βαθμολογίες καταλόγου. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του Λάρι Πουνς με τις περισσότερες αναζητήσεις.
-
1
Mary Queen of Scots
200 επισκέψεις · 25,0%
-
2
Northeast Grave, 1964
100 επισκέψεις · 12,5%
-
3
Euthalia, 1963
100 επισκέψεις · 12,5%
-
4
Via Regia, 1964
100 επισκέψεις · 12,5%
-
5
The Doge's Palace, 1969
100 επισκέψεις · 12,5%
-
6
The Art of the Fugue II, 1959
100 επισκέψεις · 12,5%
-
7
Bo Jangle
100 επισκέψεις · 12,5%
Ποιος είναι ο μηνιαίος αριθμός αναγνωστών του αρχείου του Λάρι Πουνς;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 200 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 200 | 0 |
Ποιο είναι το μηνιαίο κοινό των έργων του Λάρι Πουνς;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποιες κατηγορίες έργων του Λάρι Πουνς επιλέγουν οι αναγνώστες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 17,4% | 50,0% |
| Μαλακή σκιά | 13,0% | 12,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 21,7% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 21,7% | 25,0% |
| Φωτεινό | 26,1% | 12,5% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 43,5% | 12,5% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 17,4% | 12,5% |
| Ήπια ισορροπημένη | 8,7% | 12,5% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 4,3% | 25,0% |
| Έντονο χρώμα | 26,1% | 37,5% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 15,0% | 57,1% |
| Γήινοι τόνοι | 30,0% | 14,3% |
| Ουδέτερα χρώματα | 30,0% | 14,3% |
| Μονόχρωμα | 10,0% | 14,3% |
| Ζωντανά και έντονα | 10,0% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 5,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 39,1% | 12,5% |
| Ισορροπημένο | 30,4% | 25,0% |
| Ζωντανό | 30,4% | 62,5% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 69,6% | 87,5% |
| Ήπιο | 8,7% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 0,0% | 0,0% |
| Έντονη | 8,7% | 0,0% |
| Δήλωση | 13,0% | 12,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 8,7% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 4,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,7% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 17,4% | 12,5% |
| Συνοπτική παλέτα | 60,9% | 87,5% |
Πώς κατανέμονται τα πιο δημοφιλή έργα του Λάρι Πουνς καθ' όλη τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled, from the portfoli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Queen of Scots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Wilma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Random Revival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Art of the Fugue II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosewood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tristan da Cugna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day on Cold Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euthalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των αναγνωστών του Λάρι Πουνς ανά γλώσσα;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Ισπανικά | 200 | 66,7% |
| Ιταλικά | 100 | 33,3% |
Ποιο είναι το ημερήσιο κοινό των Λάρι Πουνς, μαζί με την πρόβλεψή του;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 200 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Λάρι Πουνς: συχνές ερωτήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Λάρι Πουνς;
- Mary Queen of Scots: 200 επισκέψεις, 25% των προβολών. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 7.
Ποιο είναι το κοινό του Λάρι Πουνς;
- 600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες (300 σελίδες καλλιτέχνη, 300 έργα).
Προτιμούν οι αναγνώστες μια συγκεκριμένη κατηγορία έργων του Λάρι Πουνς;
- Ναι, Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων): 57% των επισκέψεων για το 15% του καταλόγου.