Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Romain Cazes σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Romain Cazes: τι δείχνουν οι συμβουλευτικές επισκέψεις
Το έργο του/της Romain Cazes που έχει λάβει τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Medora, με 200 επισκέψεις τα τελευταία δώδεκα μήceς, που αντιστοιχούν στο 25% των συνολικών επισκέψεων. Ακολουθούν στη κατάταξη οι Saint de profil portant une épée και Η Κορωνία της Παρουσίας Η Βασίλισσα των Ουράνων. Το προφίλ του καλλιτέχνη επισκεφθείτε 700 φορές και τα έργα του 800 φορές, με σύνολο 1.500 επισκέψεις. Ο Ιούλ 2026 είναι ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις: 1.500. Οι αναγνώστες επιλέγουν Ισορροπημένη (Αντίθεση) στο 25% των επισκέψεων, ενώ αυτό αντιπροσωπεύει το 12% του καταλόγου.
Romain Cazes: τα 6 πιο δημοφιλή έργα που επισκέφθηκαν
Κάθε καταχώρηση εμφανίζει ένα έργο του Romain Cazes και την κατάταξή του βάσει των consultations στο WikiOO.org τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
-
1
Medora
200 επισκέψεις · 25,0%
-
2
Saint de profil portant une épée
200 επισκέψεις · 25,0%
-
3
Η Κορωνία της Παρουσίας Η Βασίλισσα των Ουράνων
100 επισκέψεις · 12,5%
-
4
Les Douze Apôtres
100 επισκέψεις · 12,5%
-
5
La Résurrection du Christ
100 επισκέψεις · 12,5%
-
6
Glorification de la Vierge
100 επισκέψεις · 12,5%
Πότε έγινε η τελευταία αναζήτηση του αρχείου του Romain Cazes;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 700 | 800 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Romain Cazes;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες ανάμεσα στα έργα του Romain Cazes;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 7,7% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 57,7% | 62,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 30,8% | 37,5% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 3,9% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 0,0% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 57,7% | 62,5% |
| Ήπια ισορροπημένη | 42,3% | 37,5% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 15,4% | 12,5% |
| Ισορροπημένο | 76,9% | 87,5% |
| Ζωντανό | 7,7% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 3,9% | 0,0% |
| Ήπιο | 38,5% | 37,5% |
| Ισορροπημένη | 11,5% | 25,0% |
| Έντονη | 26,9% | 25,0% |
| Δήλωση | 19,2% | 12,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 7,7% | 12,5% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 3,9% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 26,9% | 37,5% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 53,8% | 50,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 7,7% | 0,0% |
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή έργα του Romain Cazes, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sept Saints et saintes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Quatre Saisons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David jouant de la harpe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Présentation au temple,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Romain Cazes;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες αναζητήσεις ανά ημέρα για τον/την Romain Cazes και για τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 100 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με το κοινό του Romain Cazes
Ποιο έργο του Romain Cazes επισκέπτεται πιο συχνά;
- Το Medora βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις και 25% ανα급τήσεις. 6 έργα βρίσκονται ψηλότερα.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Romain Cazes στο WikiOO.org;
- 1.500 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 700 στο προφίλ του καλλιτέχνη, 800 στα έργα.
Ποια έργα του Romain Cazes ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αναγνωστών;
- Έργα που περιγράφονται ως Ισορροπημένη (Αντίθεση) συγκεντρώνουν 25% των επισκέψεων για 12% του καταλόγου.