Paieška
Peržiūrėti realaus dydžio版 Peržiūrėti AR realybėje Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų Siųsti
Išsamiau Vadovas Pridėti į mėgstamiausius Atsisiųsti Panašūs eksponatai Rentgeno spindulių nuotrauka Diaporama Statistika

Broken Eggs

Explore Jean-Baptiste Greuze's poignant 'Broken Eggs,' a masterful depiction of moralizing genre subject reflecting societal norms and influenced by Dutch art, now housed in The Metropolitan Museum.

Žanas Batistas Grezas (1725–1805): Atraskite šio svarbaus prancūzų rokokinio stiliaus dailininko jaudinančius buities scenas ir portretus, garsėjančius gyvenimo įvykių atspindžiais ir moralinėmis pamokomis.

Giclée / Meno spausdinimas

Muziejų lygio „giclée“ arba drobos spausdinimas: greita gamyba ir lankstios apdailos parinktys. ( Pirkti rankomis tapytą reprodukciją Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Corner sample of the P118B picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B €10
Corner sample of the P118H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H €10
Corner sample of the P118W picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W €10
Corner sample of the P438Z picture frame: lieto polistirolo, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z €10
Corner sample of the P508JH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH €12
Corner sample of the P508YH picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH €12
Corner sample of the P805H picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H €10
Corner sample of the P805Z picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z €10
Corner sample of the P919BZ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ €10
Corner sample of the P919G picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G €10
Corner sample of the P919XJ picture frame: lieto polistirolo, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ €10
Corner sample of the P959ZH picture frame: lieto polistirolo, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH €10
Corner sample of the P968JZ picture frame: lieto polistirolo, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ €12
Corner sample of the W106C picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C €8
Corner sample of the W218G picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G €10
Corner sample of the W218JH picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH €8
Corner sample of the W218Y picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y €10
Corner sample of the W307PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ €10
Corner sample of the W316G picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G €10
Corner sample of the W316PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ €8
Corner sample of the W316Y picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y €10
Corner sample of the W398PJ picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ €8
Corner sample of the W4111J picture frame: solidus medžio, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J €10
Corner sample of the W500HY picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY €15
Corner sample of the W500JH picture frame: solidus medžio, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH €15
Corner sample of the W692G picture frame: solidus medžio, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G €12
Corner sample of the W849H picture frame: solidus medžio, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H €8
Corner sample of the W940BG picture frame: solidus medžio, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG €15
Corner sample of the W953PJ picture frame: solidus medžio, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ €8

Standartinis
individualaus dydžio
CM
INCH

Pasirinkite iš mūsų nustatytų dydžių, atitinkančių originalaus meno kūrinio proporcijas.

plotis
aukštis

Įveskite jums reikiamą plotį ir aukštį, kad atvaizdas derėtų prie jūsų rėmo ar sienos. Spausdiną galima tik sumažinti, bet nepadidinti virš originalaus paveikslėlio dydžio, todėl keičiant proporcijas, dalis vaizdo prarandama. Prieš spausdinimą atsiųsime jums skaitmeninį maketą patvirtinimui. Šioje puslapio nuotraukoje matomas pjūvis nėra tikslus – jį rodo tik maketas.

Pristatymas visame pasaulyje () per 2 weeks, o ne įprastas 4/5 savaičių laikotarpis. (25 spalis)

Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
Aukštos kokybės lininis drobė
Pilnas siuntimo draudimas
Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
Tikro spalvų atitikimo garantija
100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
100% pinigų grąžinimo garantija
Nuolaida dideliems užsakymams

Bendroji kaina

€ 54

Broken Eggs

Giclée / Meno spausdinimas

Reprodukcijos dydis

-

Visų pasirinktų variantų kaina

€ 54

Pagrindinė informacija

  • Medium: Oil on canvas
  • Artistic style: Sentimentality
  • Influences: Dutch painting
  • Year: 1756
  • Location: The Metropolitan Museum of Art
  • Notable elements or techniques: Moralizing genre subject

Karo viktorina

Kiekviename klausime yra tik vienas teisingas atsakymas.

Klausimas 1:
What is the primary moral message conveyed by Jean-Baptiste Greuze’s ‘Broken Eggs’?
Klausimas 2:
Where was Jean-Baptiste Greuze’s inspiration for genre subjects primarily drawn from?
Klausimas 3:
At the Salon of 1757, critics praised what aspect of Greuze’s depiction of the young servant girl?
Klausimas 4:
What artistic trend did ‘Broken Eggs’ exemplify compared to the dominant style of painting during the eighteenth century?
Klausimas 5:
The image description highlights what characteristic about the family depicted in ‘Broken Eggs’?

Jean-Baptiste Greuze’s “Broken Eggs”: A Moral Tapestry Woven in Sentiment

The painting "Broken Eggs" by Jean-Baptiste Greuze stands as a cornerstone of Rococo art and a poignant exploration of societal expectations surrounding female innocence. Created in 1756, this oil on canvas masterpiece resides within the hallowed halls of The Metropolitan Museum of Art, New York—a testament to Greuze’s enduring ability to transcend mere visual representation and deliver profound moral commentary. More than just depicting a domestic scene, it encapsulates the anxieties surrounding female sexuality prevalent during the Enlightenment era.

A Narrative Embodied in Detail

Greuze meticulously crafted this tableau, employing a technique characterized by soft brushstrokes and luminous glazing—a hallmark of his style—to achieve an unparalleled level of realism within the realm of sentimental painting. The composition centers around a young woman, dressed modestly yet with an air of quiet dignity, confronting her husband who stands beside her. Her gaze is directed downwards, seemingly absorbed in contemplating the shattered eggs before her – a deliberate gesture that immediately establishes the central metaphor: the loss of virginity. Beside her sits a child attempting to repair the broken eggshell, symbolizing the futile effort to recapture lost innocence and purity. The muted palette—dominated by earthy tones—further enhances the melancholic atmosphere, mirroring the emotional weight of the narrative.

Influences from Dutch Tradition

Greuze’s artistic vision drew heavily upon the conventions of seventeenth-century Dutch painting, specifically cabinet paintings that focused on genre subjects imbued with moral lessons. Artists like Rembrandt and Frans Hals had pioneered a style prioritizing psychological realism—capturing nuanced emotions and capturing fleeting expressions—a stylistic approach Greuze skillfully adopted. This influence is palpable in the careful observation of human anatomy and the subtle rendering of textures, reflecting the Dutch tradition’s commitment to portraying everyday life with unflinching honesty.

Symbolism Beyond the Surface

The broken eggs themselves serve as a powerful symbol – representing not merely physical fragility but also the vulnerability inherent in youthful innocence. The woman's averted gaze speaks volumes about societal pressures on women during this period, where marriage was viewed as the ultimate goal and virginity was considered paramount. Greuze’s masterful portrayal captures the heartbreaking realization that these ideals can be irrevocably shattered, prompting viewers to contemplate themes of morality, responsibility, and the consequences of transgression. The child's futile attempt to mend the eggshell underscores this central idea—a poignant reminder of the impossibility of restoring what has been lost.

A Legacy Enduring Through Reproduction

Today, a high-quality reproduction of “Broken Eggs” can bring the emotional depth and artistic sophistication of Greuze’s original into any home. WikiOO offers exceptional reproductions that faithfully capture the painting's luminous quality and nuanced detail—allowing admirers to experience the enduring power of this iconic artwork. Explore similar masterpieces by Jean-Baptiste Greuze on our platform for a deeper appreciation of Rococo art history.

问答 (or more naturally for a website heading): Klausimai ir atsakymai

Kodėl „Broken Eggs“ autoriškos teisės statusas yra toks, koks yra?

Autorinės teisės statusas kūriniui „Broken Eggs“ – pripa принадле belongs to the public domain – jo autorinė teisė pasibaigusi – nustatomas remiantis to, kad paveikslas buvo sukurtas po to, kai menininkas mirė 1805 m.

Kokias spalvas naudoja „Broken Eggs“?

„Broken Eggs“ spalvos sudaro Earthy paletę. Ši klasifikacija aprašo dominuojančias spalvų grupes.

Kur galiu rasti panašių kūrinių kaip „Broken Eggs“, autorius – Žanas Batistas Grezas?

Puslapio Panašūs kūriniai skiltyje, skirtoje kūriniam darbui „Broken Eggs“, autorius – Žanas Batistas Grezas, pateikiami panašūs meno kūriniai.


Autoriaus biografija

Gyvenimo ir talento auštantys metai: Žano Batisto Greuzo pasaulis

Gimus 1725 metais ramiame Burgundijos miestelyje Turnuse, Žanas Batistas Greuzas (Jean-Baptiste Greuze) tapo vienu svarbiausių XVIII amžiaus Prancūzijos meno atstovų. Jo istorija – tai nuostabus pakilimo atvejis, skatinamas įgimto talento užfiksuoti žmogaus emocijas ir aštraus supratimo apie augantį to meto sentimentalumo skonį. Iš pradžių tėvas, stogdengys, neskatino jo meno siekių, tačiau jauną Greuzą netrukus palaikė Liono menininkas Grandonas, kuris pastebėjo kibirkštį, reikalaujančią ugdymo. Ši mentorystė buvo labai svarbi, vedusi į studijas pirmiausia Lyone, o vėliau – į prestižinę Karališkąją akademiją Paryžiuje pas Šarlį Žozefą Natoire’ą. Būtent šioje garbingoje salėje Greuzas ėmė tobulinti savo įgūdžius, nors dažnai pasirinko savo kelią, nukrypdamas nuo vyraujančio akademinio istorinių ir mitologinių temų pabrėžimo.

Žanrinio tapytojo iškilimas

Greuzo proveržis įvyko 1755 metais su Le Père de famille expliquant la Bible à ses enfants (Tėvas aiškina Bibliją savo vaikams). Šis kūrinys nebuvo tik buitinės scenos vaizdavimas; tai buvo apšvietimo idealų įkūnijimas, perteikiantis šeimos pamaldumą ir moralinius principus. Paveikslas giliai rezonavo su to meto publika, užfiksuodamas stiprėjančią buržuazijos dorybės dvasią. Įsigytas ištingomo kolekcininko Ange-Laurent de La Live de Jully, jis pakėlė Greuzą į šlovę. Sekė dar daugiau žanrinių scenų – intymūs kasdienio gyvenimo vaizdai, praturtinti emociniu gylumu ir moraliniais niuansais. Kelionė į Italiją 1755 metais su abatu Gougenot plėtė jo artistinius horizontus, tačiau galutinai jis rado daugiau įkvėpimo Prancūzijos visuomenės realybėje nei klasikinėje senovėje. Jo gebėjimas iššaukti nuoširdžius jausmus – džiaugsmą, liūdnumą, sąžinės graužatį – atskyrė jį nuo daugelio jo bendraamžių ir įtvirtino kaip svarbiausią besiformuojančio rokoko stiliaus figūrą, nors ir su ryškiu moraliniu poslinkiu.

Emocijų meistriškumas ir moralinis pasakojimas

Greuzo artistinė stiprybė slypėjo jo gebėjime papasakoti istorijas per tapybą. Kūriniai, tokie kaip La Jeune Fille qui pleure son oiseau mort (Jauna mergaitė raudodama dėl savo mirusio paukščio) ir Savoyard with a Dancing Doll, nėra tik vaikų portretai; tai vaikystės trapumo, nekaltumo ir sudėtingos žmogaus patirties tyrinėjimai. Jis turėjo nepaprastą talentą užfiksuoti subtilius išraiškos niuansus, perteikdamas vidinę sumaištį su nuostabiu jautrumu. Jo kompozicijos dažnai buvo kruopščiai surežisuotos, naudojant dramatišką apšvietimą ir ekspresyvius gestus, kad sustiprėtų emocinis poveikis. Denis Diderot, pagrindinis Apšvietimo intelektualas, tapo aistringu Greuzo kūrybos šalininku, girdamas jo gebėjimą perteikti „moralę paveiksle“. Tačiau ši sėkmė sukūrė dilemą menininkui. Jis troško būti pripažintas kaip istorijos tapytojas – prestižiškiausia kategorija Akademijoje – ir bandė pereiti prie šio žanro su Septimius Severus Reproaching Caracalla. Šis ambicingas darbas sulaukė griežtos kritikos, o Greuzą Akademija galutinai priėmė tik kaip žanrinį tapytoją, sprendimas, kuris giliai įžeidė jo pasididžiavimą.

Vėlesni metai ir ilgalaikis palikimas

Atsisakymas pripažinti istorijos tapytoju buvo lūžio taškas Greuzo karjeroje. Daug metų jis nustojo eksponuoti Salone, tampdamas vis labiau atsiskyręs ir kartus. Jo vėlesni darbai dažnai tyrinėjo pagundos temas ir moralinį nusidengimą, kartais ribojantis su atvirai seksualiu turiniu. Šie paveikslai, nors ir techniškai puikūs, neturėjo ankstesnių šedevrų emocinio rezonanso ir moralinio aiškumo. Finansinės sunkumės kamavo jo paskutinius metus – ryškus kontrastas su anksčiau patirta šlove. 1805 metais jis mirė skurde pačiame Louvro muziejuje. Nepaisant šio nuosmukio, Žano Batisto Greuzo įtaka Prancūzijos menui išlieka reikšminga. Jis pradėjo naują žanrinės tapybos formą, kuri koncentravosi į šiuolaikinį gyvenimą ir tyrinėjo universalias žmogaus emocijas. Jo darbai pakluso kelią vėlesniems menininkams, kurie siekė perteikti kasdienio egzistavimo realybę su sąžiningumu ir jautrumu. Jis paliko po save kūrinių rinkinį, kuris ir toliau žavi žiūrovus savo emocine galia, techniniu meistriškumu ir nesenstančia aktualumu.

Pagrindiniai darbai ir jų reikšmė

  • Le Père de famille expliquant la Bible à ses enfants (1755): Jo ankstyvosios sėkmės kertinis akmuo, įkūnijantis Apšvietimo idealus apie šeimos pamaldumą.
  • La Jeune Fille qui pleure son oiseau mort (apie 1765): Demonstruoja Greuzo meistriškumą perteikiant emocijas ir jaudinantį pasakojimą.
  • Savoyard with a Dancing Doll (apie 1763): Užfiksuoja vaikystės dvasią ir pažeidžiamumą, demonstruodamas jo įgūdžius portretų srityje.
  • Septimius Severus Reproaching Caracalla (1769): Nesėkmingas bandymas istorijos tapyboje, kuris pabrėžė jo stipriąsias puses kitur.
  • The Broken Pitcher (apie 1770-uosius): Atspindi poslinkį į daugiau sensualias ir moraliai dviprasmiškas temas jo vėlesniame darbe.
Žanas Batistas Grezas

Žanas Batistas Grezas

1725 - 1805 , Prancūzija

Trumpa informacija apie kūrėją

  • Gimimo Data: 1725
  • Gimimo Vieta: Tournus, Prancūzija
  • Meninis Stilius: Rokokas, Žanras
  • Mirties Data: 1805
  • Pilietybė: Prancūzas
  • Pilnas Vardas: Jean-Baptiste Greuze
  • Įtakoję Menininkai: ['Olandų žanro meistrai']
  • Žymiausi Darbai:
    • Le Père de famille...
    • A Girl with a Dead Canary
    • Savoyard with a doll
WikiOO.org © WikiOO.org – Visos teisės saugomos