David Loggan — 3D virtualusis muziejus
Pasivaikščiokite virtualia galerija, kurioje iškabinę 15 David Loggan kūrybiniais darbais.
- Portrait of a Man – katalogo įrašas
- Kings college chapel – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- Newtons room in Cambridge, David Loggan
- Christ's college, cambridge
- Trinity college cambridge – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- David Loggan: Magdalene College, Cambridge (engraving)
- King's college chapel – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- ''s Map Of Oxford, Eastern Sheet, From ''oxonia Illustrated'', Published – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- Title page of Cantabrigia Illustrata – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- Emmanuel college chapel – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- David Loggan: Cambridge from the West
- King's college chapel – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- St john's college – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- Clare college, cambridge – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
- Map of Cambridge – katalogo įrašas, kūrėjas David Loggan
David Loggan
3D virtualusis muziejus
⚠
Nepavyko įkelti muziejaus



