André DerainSkaitytojų skaičius ir konsultacijų statistika
1880
–
1954
Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi André Derain puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
André Derain: skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas André Derain darbas buvo Čaringo Kryžius, Londonas: 9.100 apsilankymų, tai sudaro 15% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ir Woman in a Chemise. Įrašai apie André Derain buvo peržiūrėti 68.700 kartų: 20.800 kartų artisto profilyje ir 47.900 kartų individualių darbų profilyje. Konsultacijų skaičius išliko 117% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Spa 2026, aplinkai apsaugos: 28.600 apsilankymų. Įrašai yra skaitomi Anglų (29%),Prancūzų (19%) ir Ispanų (10%) kalbomis. Skaitytojai predominiškai yra Prancūzija (17%),Jungtinės Amerikos Valstijos (13%) ir Jungtinė Karalystė (6%). Konsultacija vykdoma naudojant kompiuteriai (61%),telefonai (35%) ir planšetės (4%). Skaitytojai domisi Vividūs (Spalvų intensyvumas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 78% lankytojų prieš 44% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos André Derain darbai
André Derain darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas André Derain įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
800
Lie 2026
1.500
17.700
Rugp 2026
1.400
5.500
Rugs 2026
4.800
8.400
Spa 2026
13.100
15.500
Kiek dažnai žiūrima André Derain darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių André Derain kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Aktyvus
50,0%
50,8%
Raminanti
33,3%
14,4%
Ramybė
0,0%
14,0%
Žemiškos
0,0%
10,7%
Dramatiškumas
8,3%
2,7%
Elegantiška
8,3%
2,7%
Romantiška
0,0%
2,7%
Klasika
0,0%
0,8%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Energiškas
33,3%
46,2%
Refleksyvus
0,0%
15,7%
Raminantis
33,3%
10,0%
Nostalgiška
0,0%
10,0%
Raminantis
8,3%
7,9%
Melancholiškas
0,0%
4,3%
Džiugus
8,3%
3,5%
Dramatiškas
0,0%
0,8%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
28,0%
7,3%
Švelnus šešėlis
22,0%
20,5%
Švelni apšvietimo intensyvumas
34,0%
45,6%
Šviesos intensyvumas: ryški
6,0%
24,7%
Šviesus
10,0%
1,9%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
16,0%
4,0%
Subtili spalva
18,0%
7,3%
Subtilus ir subalansuotas
24,0%
19,8%
Ryški spalvų išraiška
40,0%
48,2%
Ryški spalva
2,0%
20,6%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Tamsūs tonai
37,5%
50,6%
Žemiški tonai
47,5%
28,9%
Neutralios spalvos
7,5%
10,0%
Gamta
0,0%
4,7%
Pastelinės spalvos
2,5%
2,9%
Šiltos spalvos
0,0%
2,4%
Monochrominis
5,0%
0,6%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
16,0%
5,3%
Subalansuota
40,0%
16,4%
Vividūs
44,0%
78,2%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
10,0%
2,3%
Švelnus
24,0%
14,2%
Subalansuotas
10,0%
8,7%
Ryški
16,0%
26,1%
Pareiškimas
40,0%
48,7%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
30,0%
60,7%
Švelniai suderinta paletė
12,0%
14,7%
Subalansuota harmonija
22,0%
12,9%
Stiprus spalvų vientisumas
22,0%
7,9%
Suvarta paletė
14,0%
3,9%
Kurios André Derain darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
Kokiais įrenginiais naudojama André Derain peržiūra?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duombų lentelė
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
41.600
60,6%
telefonai
24.300
35,4%
planšetės
2.800
4,1%
Kokomis kalbomis dominasi André Derain?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duombų lentelė
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
3.700
28,7%
Prancūzų
2.500
19,4%
Ispanų
1.300
10,1%
Olandų
1.100
8,5%
Rusų
900
7,0%
Protugalų
600
4,7%
Slovakų
500
3,9%
Italų
400
3,1%
Rumunų
400
3,1%
Danų
300
2,3%
Kiek per dieną vyksta André Derain konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
Diena
Peržiūros
K 15 Spa
800
P 16 Spa
1.300
Š 17 Spa
900
S 18 Spa
1.200
Pr 19 Spa
1.400
A 20 Spa
2.500
T 21 Spa
2.500
K 22 Spa
700
P 23 Spa
1.100
Š 24 Spa
1.300
S 25 Spa
1.100
Pr 26 Spa
1.800
A 27 Spa
1.900
T 28 Spa
1.100
K 29 Spa
900
P 30 Spa
900
Š 31 Spa
1.500
S 1 Lap
1.800
Pr 2 Lap
1.300
A 3 Lap
1.600
T 4 Lap
3.900
K 5 Lap (prognozė)
900
P 6 Lap (prognozė)
1.300
Š 7 Lap (prognozė)
1.500
S 8 Lap (prognozė)
1.600
Pr 9 Lap (prognozė)
1.800
A 10 Lap (prognozė)
2.400
T 11 Lap (prognozė)
3.000
K 12 Lap (prognozė)
1.000
P 13 Lap (prognozė)
1.400
Š 14 Lap (prognozė)
1.500
S 15 Lap (prognozė)
1.700
Pr 16 Lap (prognozė)
1.800
A 17 Lap (prognozė)
2.500
T 18 Lap (prognozė)
3.100
K 19 Lap (prognozė)
1.000
P 20 Lap (prognozė)
1.400
Š 21 Lap (prognozė)
1.600
S 22 Lap (prognozė)
1.700
Pr 23 Lap (prognozė)
1.900
A 24 Lap (prognozė)
2.500
T 25 Lap (prognozė)
3.200
André Derain skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios André Derain darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
Čaringo Kryžius, Londonas, sulaukęs 9.100 apsilankymų (15% visų André Derain konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama André Derain atžvilgiu?
68.700 kartų per dvylika mėnesių: 20.800 lankytų menininko puslapio ir 47.900 lankytų darbių puslapių.
Per kurius įrenginius André Derain žiūrėtoja?
André Derain lankoma naudojant kompiuteriai (61%),telefonai (35%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 61% visų lankymų.
Kokomis kalbomis dominasi André Derain?
Anglų (29%),Prancūzų (19%) ir Ispanų (10%) kalbomis. Pagrindinė – Anglų (dalis: 29%).
Kurių André Derain kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
Vividūs (Spalvų intensyvumas): 78% lankytojų, kol katalogo dalis yra 44%.