Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Claude Buck puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Claude Buck: statistika trumpai
Sorrow (Il Penseroso) yra dažniausiai peržiūrimas Claude Buck kūrinys: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 20% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Pastorale ir The Forces of Evil. Iš viso konsultacijų: 600 (300 lankytų menininko puslapių, 300 darbų). Augimas 100% tarp Rugs 2026 ir Spa 2026. Viršūnė: Lie 2026 (200 lankytojų). Stabisėta pomėgastė: Raminanti (Kontrastas), užima 60% lankytojų dalies iš 28% katalogo.
5 geriausių Claude Buck darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Claude Buck kūrinį.
Koks yra Claude Buck įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 0 | 200 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Claude Buck, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Claude Buck kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 33,3% | 40,0% |
| Švelnus šešėlis | 22,2% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,2% | 20,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 20,0% |
| Šviesus | 5,6% | 20,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 11,1% | 20,0% |
| Subtili spalva | 44,4% | 40,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 33,3% | 40,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 11,1% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 46,2% | 25,0% |
| Neutralios spalvos | 23,1% | 25,0% |
| Tamsūs tonai | 15,4% | 0,0% |
| Monochrominis | 7,7% | 25,0% |
| Pastelinės spalvos | 7,7% | 25,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 44,4% | 60,0% |
| Subalansuota | 33,3% | 20,0% |
| Vividūs | 22,2% | 20,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 27,8% | 60,0% |
| Švelnus | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,7% | 20,0% |
| Ryški | 44,4% | 20,0% |
| Pareiškimas | 11,1% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 27,8% | 20,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 5,6% | 20,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 22,2% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 44,4% | 60,0% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Claude Buck kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Forces of Evil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginative Head of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow (Il Penseroso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mr. Koterba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Francesca Di Rimini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fantasy Serpent and Maiden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Claude Buck skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 100,0% |
Kokia yra Claude Buck kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 100 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 100 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 200 |
| K 12 Lap (prognozė) | 100 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 100 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 200 |
| K 26 Lap (prognozė) | 100 |
Claude Buck: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Claude Buck kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Sorrow (Il Penseroso): 100 apsilankymų, 20% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 5 vietos.
Kokia Claude Buck auditorija?
- 600 lankytojų per dvylika mėnesių (300 lankytojų puselė, 300 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Claude Buck kūrinių kategorijai?
- Taip, Raminanti (Kontrastas): 60% lankytų lankytų katalogo 28% dalies.