Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Dez Quarréll puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Dez Quarréll: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Dez Quarréll darbas Edric Still Rides – per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 25% visų konsultacijų. Reitinge seka The Old Man Becomes Young ir The Snake Sheds Its Skin. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 800 kartų, o darbių – 500 kartų, iš viso – 1.300 kartų. Between Rugs 2026 and Spa 2026 consultation grew by 150%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 500. Skaitytojai pasirenka Tamsus (Švytėjimas) 62% atvejais, kai tai sudaro 29% katalogo dalį.
Dez Quarréll: 6 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Dez Quarréll kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 lankytojų · 25,0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 lankytojų · 25,0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 lankytojų · 12,5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 lankytojų · 12,5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 lankytojų · 12,5%
-
6
Talk No More, 1996
100 lankytojų · 12,5%
Kada buvo peržiūrėta Dez Quarréll informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 400 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
| Spa 2026 | 500 | 0 |
Kada žiūrėti Dez Quarréll darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Dez Quarréll kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 29,4% | 62,5% |
| Švelnus šešėlis | 32,4% | 25,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 23,5% | 12,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,7% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 8,8% | 0,0% |
| Subtili spalva | 20,6% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 26,5% | 37,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 44,1% | 37,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 69,6% | 100,0% |
| Neutralios spalvos | 21,7% | 0,0% |
| Žemiški tonai | 8,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 14,7% | 25,0% |
| Subalansuota | 50,0% | 37,5% |
| Vividūs | 35,3% | 37,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,9% | 0,0% |
| Švelnus | 29,4% | 50,0% |
| Subalansuotas | 8,8% | 0,0% |
| Ryški | 26,5% | 50,0% |
| Pareiškimas | 32,4% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 41,2% | 25,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,8% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 17,6% | 37,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,5% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 2,9% | 0,0% |
Kurių Dez Quarréll darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Dez Quarréll?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 400 | 80,0% |
| Čekų | 100 | 20,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Dez Quarréll ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 600 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Dez Quarréll auditoriją
Kuri Dez Quarréll kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Edric Still Rides su 200 apsilankymų ir 25% konsultacijų. Viršuje yra 6 darbų.
Kokia Dez Quarréll auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 800 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 500 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių Dez Quarréll darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Tamsus (Švytėjimas), sulaukia 62% apžiūrų, nors sudaro 29% katalogo.