Diego Rivera lankytojų statistika

1886 – 1957

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Diego Rivera puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Diego Rivera: statistika trumpai

Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas yra dažniausiai peržiūrimas Diego Rivera kūrinys: 15.400 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 29% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Land and Freedom ir Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park. Iš viso konsultacijų: 34.100 (5.600 lankytų menininko puslapių, 28.500 darbų). Pokyris: 39% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (23.700 lankytojų). Kalbos: Italų (19%),Ispanų (14%) ir Japonų (14%). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%). Preference observed: Dramatiškumas (Nuotaika), 66% of the visits for 0% of the catalog.

10 geriausių Diego Rivera darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Diego Rivera kūrinį.

  1. Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas 1 Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas, 1934 15.400 lankytojų · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6.900 lankytojų · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1.300 lankytojų · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1.200 lankytojų · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1.100 lankytojų · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1.000 lankytojų · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 lankytojų · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 lankytojų · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 lankytojų · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 lankytojų · 1,1%

Koks yra Diego Rivera įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100800
Lie 20262.10021.600
Rugp 20267005.200
Rugs 20262.700900

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Diego Rivera, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Diego Rivera kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vyras kryžkelėje / Visatos…000000001002.7003.100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Proletarian Unity0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Ar Diego Rivera lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.60069,2%
telefonai9.60028,2%
planšetės9002,6%

Kokia yra Diego Rivera skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų70018,9%
Ispanų50013,5%
Japonų50013,5%
Anglų3008,1%
Arabų2005,4%
Prancūzų2005,4%
Rusų2005,4%
Serbų2005,4%
Ukrainiečių2005,4%
Bulgarų1002,7%

Kokia yra Diego Rivera kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
K 24 Rugs1.400
P 25 Rugs1.000
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs900
A 29 Rugs1.800
T 30 Rugs700
K 1 Spa500
P 2 Spa1.200
Š 3 Spa300
S 4 Spa400
Pr 5 Spa2.300
A 6 Spa1.000
T 7 Spa1.000
K 8 Spa2.400
P 9 Spa1.200
Š 10 Spa1.600
S 11 Spa500
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa1.500
T 14 Spa1.400
K 15 Spa (prognozė)2.100
P 16 Spa (prognozė)1.600
Š 17 Spa (prognozė)1.200
S 18 Spa (prognozė)600
Pr 19 Spa (prognozė)2.200
A 20 Spa (prognozė)2.100
T 21 Spa (prognozė)1.500
K 22 Spa (prognozė)2.300
P 23 Spa (prognozė)1.800
Š 24 Spa (prognozė)1.300
S 25 Spa (prognozė)700
Pr 26 Spa (prognozė)2.400
A 27 Spa (prognozė)2.300
T 28 Spa (prognozė)1.600
K 29 Spa (prognozė)2.400
P 30 Spa (prognozė)1.900
Š 31 Spa (prognozė)1.400
S 1 Lap (prognozė)700
Pr 2 Lap (prognozė)2.600
A 3 Lap (prognozė)2.400
T 4 Lap (prognozė)1.800

Diego Rivera: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Diego Rivera kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Vyras kryžkelėje / Visatos valdytojas: 15.400 apsilankymų, 29% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Diego Rivera auditorija?

34.100 lankytojų per dvylika mėnesių (5.600 lankytojų puselė, 28.500 darbų).

Ar Diego Rivera dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (69%),telefonai (28%) ir planšetės (3%); pirmauja kompiuteriai su 69% dalimi.

Kuriomis kalbomis dominuojama Diego Rivera?

Italų (19%),Ispanų (14%) ir Japonų (14%); lyderauja Italų su 19% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Diego Rivera kūrinių kategorijai?

Taip, Dramatiškumas (Nuotaika): 66% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.