Jan Steen lankytojų statistika

1626 – 1679

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jan Steen puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jan Steen: statistika trumpai

The Merry Family yra dažniausiai peržiūrimas Jan Steen kūrinys: 2.300 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 9% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: A School for Boys and Girls ir The Artist's Family. Iš viso konsultacijų: 25.200 (3.400 lankytų menininko puslapių, 21.800 darbų). Pokyris: 26% sumažėjimas tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (16.000 lankytojų). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (85%),planšetės (10%) ir telefonai (6%). Preference observed: Džiugus (Emocinis tonas), 35% of the visits for 7% of the catalog.

10 geriausių Jan Steen darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Jan Steen kūrinį.

  1. The Merry Family 1 The Merry Family, 1668 2.300 lankytojų · 9,1%
  2. A School for Boys and Girls 2 A School for Boys and Girls, 1670 1.100 lankytojų · 4,3%
  3. The Artist's Family 3 The Artist's Family, 1665 1.000 lankytojų · 3,9%
  4. Village school 4 Village school, 1670 800 lankytojų · 3,1%
  5. Twelfth Night 5 Twelfth Night, 1668 600 lankytojų · 2,4%
  6. The Dissolute Household 6 The Dissolute Household, 1663 600 lankytojų · 2,4%
  7. Baker Oostwaert and his wife 7 Baker Oostwaert and his wife, 1658 500 lankytojų · 2,0%
  8. A Merry Party 8 A Merry Party, 1660 500 lankytojų · 2,0%
  9. Celebrating the Birth 9 Celebrating the Birth, 1664 500 lankytojų · 2,0%
  10. The Prayer before the Meal 10 The Prayer before the Meal, 1660 500 lankytojų · 2,0%

Koks yra Jan Steen įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026400600
Lie 20261.80014.200
Rugp 20264004.300
Rugs 20268002.700

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Jan Steen, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Jan Steen kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Lovesick Maiden000000000000
Self Portrait as a Lutenist0000000003001000
The Lovesick Maiden00000000010000
The Dissolute Household000000000200200200
A Merry Party (detail)000000000000
Merry Company on a Terrace0000000000100100
The Merry Family000000000300200900
Self-Portrait as a Lutenist00000000010000
Twelfth Night0000000003002000
Beware of Luxury (“In Weeld…00000000010000

Ar Jan Steen lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai21.40084,9%
planšetės2.4009,5%
telefonai1.4005,6%

Kokia yra Jan Steen skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Čekų30027,3%
Vokiečių30027,3%
Anglų20018,2%
Bulgarų1009,1%
Danų1009,1%
Ispanų1009,1%

Kokia yra Jan Steen kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs600
A 29 Rugs500
T 30 Rugs300
K 1 Spa400
P 2 Spa700
Š 3 Spa200
S 4 Spa200
Pr 5 Spa300
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa200
P 9 Spa200
Š 10 Spa400
S 11 Spa200
Pr 12 Spa0
A 13 Spa200
T 14 Spa500
K 15 Spa200
P 16 Spa500
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)200
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)300
K 22 Spa (prognozė)200
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)100
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)200
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)300

Jan Steen: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Jan Steen kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

The Merry Family: 2.300 apsilankymų, 9% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Jan Steen auditorija?

25.200 lankytojų per dvylika mėnesių (3.400 lankytojų puselė, 21.800 darbų).

Ar Jan Steen dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (85%),planšetės (10%) ir telefonai (6%); pirmauja kompiuteriai su 85% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Jan Steen kūrinių kategorijai?

Taip, Džiugus (Emocinis tonas): 35% lankytų lankytų katalogo 7% dalies.