Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi John Henderson puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
John Henderson: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo John Henderson darbas St Mary's Church, Lancaster – per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 25% visų konsultacijų. Reitinge seka Daffodils ir Lancaster from Ladies' Walk. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 700 kartų, o darbių – 600 kartų, iš viso – 1.300 kartų. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 600. Skaitytojai pasirenka Tamsus (Švytėjimas) 75% atvejais, kai tai sudaro 46% katalogo dalį.
John Henderson: 6 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas John Henderson kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
Kada buvo peržiūrėta John Henderson informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 200 | 400 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 500 | 0 |
Kada žiūrėti John Henderson darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš John Henderson kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 46,2% | 75,0% |
| Švelnus šešėlis | 7,7% | 12,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 38,5% | 12,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 7,7% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 23,1% | 25,0% |
| Subtili spalva | 30,8% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 30,8% | 50,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 15,4% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 66,7% | 71,4% |
| Monochrominis | 8,3% | 28,6% |
| Tamsūs tonai | 16,7% | 0,0% |
| Neutralios spalvos | 8,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,5% | 50,0% |
| Subalansuota | 53,8% | 50,0% |
| Vividūs | 7,7% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 23,1% | 37,5% |
| Švelnus | 23,1% | 25,0% |
| Subalansuotas | 30,8% | 25,0% |
| Ryški | 7,7% | 12,5% |
| Pareiškimas | 15,4% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 46,2% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 53,8% | 62,5% |
Kurių John Henderson darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parson Thomas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary's Church, Lancaster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lancaster from the River wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Andrew Fergus (1827–1887),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allen B. Morse, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Path by the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lancaster from the East | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lancaster from Ladies' Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lancaster with the Aqueduct… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Blairie Burn, Glen Mori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi John Henderson?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 500 | 100,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi John Henderson ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 100 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 200 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 200 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Apie John Henderson auditoriją
Kuri John Henderson kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra St Mary's Church, Lancaster su 200 apsilankymų ir 25% konsultacijų. Viršuje yra 6 darbų.
Kokia John Henderson auditorija platformoje WikiOO.org?
- 1.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 600 lankytojų – meno kūrinius.
Kurių John Henderson darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Tamsus (Švytėjimas), sulaukia 75% apžiūrų, nors sudaro 46% katalogo.