Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lucy Willis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Lucy Willis: skaitytojų apžvalga
Perėjusias dvylika mėnesių WikiOO.org duomenų bazėje dažniausiai peržiūrėtas Lucy Willis darbas buvo After Rain, Tourrette: 700 apsilankymų, tai sudaro 29% visų šio kūrinio peržiūrų. Toliausiai yra Spring Flowers In A Vase ir Black Cat And Dappling. Įrašai apie Lucy Willis buvo peržiūrėti 2.200 kartų: 500 kartų artisto profilyje ir 1.700 kartų individualių darbų profilyje. Didžiausio konsultacijų skaičiaus mėnuo buvo Lie 2026, aplinkai apsaugos: 1.600 apsilankymų. Skaitytojai domisi Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) dažniau, nei tai leidžia numatyti pagal katalogo dalį: 50% lankytojų prieš 26% darbų.
10 dažniausiai peržiūrimos Lucy Willis darbai
Lucy Willis darbai, išrinkti pagal konsultacijų skaičių WikiOO.org per pastarąjį dvyliką mėnesių laikotarpį, nuo daugiausiai konsultacijų turinčių darbių iki mažiau konsultacijų turinčių.
-
1
After Rain, Tourrette
700 lankytojų · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 lankytojų · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 lankytojų · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 lankytojų · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 lankytojų · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 lankytojų · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 lankytojų · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 lankytojų · 4,2%
-
9
Cats
100 lankytojų · 4,2%
-
10
The marquee
100 lankytojų · 4,2%
Kiek kartų per mėnesį peržiūrimas Lucy Willis įrašas?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duombų lentelė
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 400 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 300 |
Kiek dažnai žiūrima Lucy Willis darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Lucy Willis kūrinių ieško skaitytojai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duombų lentelė
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 4,0% | 4,2% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,0% | 20,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 58,0% | 66,7% |
| Šviesus | 22,0% | 8,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 64,0% | 45,8% |
| Subtili spalva | 26,0% | 50,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 4,0% | 4,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 81,0% | 94,4% |
| Pastelinės spalvos | 14,3% | 5,6% |
| Žemiški tonai | 2,4% | 0,0% |
| Gamta | 2,4% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 33,3% |
| Subalansuota | 52,0% | 66,7% |
| Vividūs | 8,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,0% | 4,2% |
| Švelnus | 20,0% | 16,7% |
| Subalansuotas | 6,0% | 4,2% |
| Ryški | 12,0% | 12,5% |
| Pareiškimas | 44,0% | 62,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 48,0% | 37,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 18,0% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 6,0% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 18,0% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 10,0% | 8,3% |
Kurios Lucy Willis darbai yra dažniausiai peržiūriniami mėnesį mėnesyje?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duombų lentelė
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokomis kalbomis dominasi Lucy Willis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną vyksta Lucy Willis konsultacijų ir kokios jų būklės tikisi?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duombų lentelė
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 100 |
| K 22 Spa | 300 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 400 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Lucy Willis skaitytojų skaičiaus klausimai
Kurios Lucy Willis darbai yra dažniausiai peržiūriniami?
- After Rain, Tourrette, sulaukęs 700 apsilankymų (29% visų Lucy Willis konsultacijų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek kartų WikiOO.org buvo dominuojama Lucy Willis atžvilgiu?
- 2.200 kartų per dvylika mėnesių: 500 lankytų menininko puslapio ir 1.700 lankytų darbių puslapių.
Kurių Lucy Willis kūrinių skaitytojai renkasi labiausiai?
- Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 50% lankytojų, kol katalogo dalis yra 26%.