Maksas Bekmanas lankytojų statistika

1884 – 1950

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maksas Bekmanas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Maksas Bekmanas: statistika trumpai

Naktis (Platė 7) iš Šalo yra dažniausiai peržiūrimas Maksas Bekmanas kūrinys: 17.200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 51% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) ir Didelis Agonijos Vaizdas. Iš viso konsultacijų: 38.800 (7.700 lankytų menininko puslapių, 31.100 darbų). Augimas 60% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (16.800 lankytojų). Kalbos: Anglų (35%),Vokiečių (11%) ir Ispanų (9%). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%). Preference observed: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), 80% of the visits for 24% of the catalog.

10 geriausių Maksas Bekmanas darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Maksas Bekmanas kūrinį.

  1. Naktis (Platė 7) iš Šalo 1 Naktis (Platė 7) iš Šalo, 1919 17.200 lankytojų · 50,7%
  2. Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) 2 Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas), 1922 3.500 lankytojų · 10,3%
  3. Didelis Agonijos Vaizdas 3 Didelis Agonijos Vaizdas, 1906 1.400 lankytojų · 4,1%
  4. Aktoriai 4 Aktoriai, 1942 600 lankytojų · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 lankytojų · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 lankytojų · 1,8%
  7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 lankytojų · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 lankytojų · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 lankytojų · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 lankytojų · 1,5%

Koks yra Maksas Bekmanas įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100300
Lie 20261.50015.300
Rugp 20267007.600
Rugs 20265.4007.900

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Maksas Bekmanas, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Maksas Bekmanas kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Naktis (Platė 7) iš Šalo0000000005.3006.4004.200
Didelis Agonijos Vaizdas000000000800200400
Geležies tiltas (Frankfurto…000000001001.1003001.500
Kolumbina0000000000100200
Aktoriai000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Ar Maksas Bekmanas lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai24.30062,6%
telefonai13.10033,8%
planšetės1.4003,6%

Kokia yra Maksas Bekmanas skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.90035,2%
Vokiečių60011,1%
Ispanų5009,3%
Rusų5009,3%
Italų4007,4%
Japonų4007,4%
Bulgarų2003,7%
Korėjiečių2003,7%
Švedų2003,7%
Danų1001,9%

Kokia yra Maksas Bekmanas kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs1.100
A 22 Rugs900
T 23 Rugs200
K 24 Rugs200
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs800
T 30 Rugs600
K 1 Spa800
P 2 Spa900
Š 3 Spa100
S 4 Spa400
Pr 5 Spa0
A 6 Spa500
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa800
Pr 12 Spa (prognozė)300
A 13 Spa (prognozė)500
T 14 Spa (prognozė)200
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)400
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)400
Pr 19 Spa (prognozė)300
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)300
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)200

Maksas Bekmanas: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Maksas Bekmanas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Naktis (Platė 7) iš Šalo: 17.200 apsilankymų, 51% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Maksas Bekmanas auditorija?

38.800 lankytojų per dvylika mėnesių (7.700 lankytojų puselė, 31.100 darbų).

Ar Maksas Bekmanas dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%); pirmauja kompiuteriai su 63% dalimi.

Kuriomis kalbomis dominuojama Maksas Bekmanas?

Anglų (35%),Vokiečių (11%) ir Ispanų (9%); lyderauja Anglų su 35% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Maksas Bekmanas kūrinių kategorijai?

Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 80% lankytų lankytų katalogo 24% dalies.