Maxas Beckmannas lankytojų statistika

1884 – 1950

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maxas Beckmannas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Maxas Beckmannas: statistika trumpai

Naktis (Platė 7) iš Šalo yra dažniausiai peržiūrimas Maxas Beckmannas kūrinys: 17.200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 51% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) ir Didelis Agonijos Vaizdas. Iš viso konsultacijų: 38.800 (7.700 lankytų menininko puslapių, 31.100 darbų). Augimas 60% tarp Rugp 2026 ir Rugs 2026. Viršūnė: Lie 2026 (16.800 lankytojų). Kalbos: Anglų (32%),Ispanų (11%) ir Korėjiečių (11%). Įrenginių pasiskirstymas: kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%). Preference observed: Sunkus ir tamsus (Emocinis tonas), 62% of the visits for 12% of the catalog.

10 geriausių Maxas Beckmannas darbų pagal konsultacijas

Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Maxas Beckmannas kūrinį.

  1. Naktis (Platė 7) iš Šalo 1 Naktis (Platė 7) iš Šalo, 1919 17.200 lankytojų · 50,7%
  2. Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) 2 Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas), 1922 3.500 lankytojų · 10,3%
  3. Didelis Agonijos Vaizdas 3 Didelis Agonijos Vaizdas, 1906 1.400 lankytojų · 4,1%
  4. Aktoriai 4 Aktoriai, 1942 600 lankytojų · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 lankytojų · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 lankytojų · 1,8%
  7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 lankytojų · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 lankytojų · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 lankytojų · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 lankytojų · 1,5%

Koks yra Maxas Beckmannas įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100300
Lie 20261.50015.300
Rugp 20267007.600
Rugs 20265.4007.900

Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Maxas Beckmannas, skaitytojų?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Maxas Beckmannas kūriniai?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Naktis (Platė 7) iš Šalo0000000005.3006.4004.200
Didelis Agonijos Vaizdas000000000800200400
Geležies tiltas (Frankfurto…000000001001.1003001.500
Kolumbina0000000000100200
Aktoriai000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Ar Maxas Beckmannas lankoma per telefonus ar kompiuteriais?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai24.30062,6%
telefonai13.10033,8%
planšetės1.4003,6%

Kokia yra Maxas Beckmannas skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.80032,1%
Ispanų60010,7%
Korėjiečių60010,7%
Vokiečių5008,9%
Rusų5008,9%
Italų4007,1%
Japonų4007,1%
Bulgarų1001,8%
Prancūzų1001,8%
Lietuvių1001,8%

Kokia yra Maxas Beckmannas kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti pagrindinę duomenų bazę
DienaPeržiūros
T 23 Rugs200
K 24 Rugs200
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs500
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs800
T 30 Rugs600
K 1 Spa800
P 2 Spa900
Š 3 Spa100
S 4 Spa400
Pr 5 Spa0
A 6 Spa500
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa800
Pr 12 Spa1.100
A 13 Spa1.100
T 14 Spa (prognozė)500
K 15 Spa (prognozė)700
P 16 Spa (prognozė)1.000
Š 17 Spa (prognozė)400
S 18 Spa (prognozė)800
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)1.100
T 21 Spa (prognozė)600
K 22 Spa (prognozė)700
P 23 Spa (prognozė)1.100
Š 24 Spa (prognozė)500
S 25 Spa (prognozė)800
Pr 26 Spa (prognozė)700
A 27 Spa (prognozė)1.300
T 28 Spa (prognozė)600
K 29 Spa (prognozė)800
P 30 Spa (prognozė)1.100
Š 31 Spa (prognozė)500
S 1 Lap (prognozė)900
Pr 2 Lap (prognozė)800
A 3 Lap (prognozė)1.400

Maxas Beckmannas: dažniausiai užduodami klausimai

Kuri Maxas Beckmannas kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?

Naktis (Platė 7) iš Šalo: 17.200 apsilankymų, 51% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kokia Maxas Beckmannas auditorija?

38.800 lankytojų per dvylika mėnesių (7.700 lankytojų puselė, 31.100 darbų).

Ar Maxas Beckmannas dažniau žiūri per telefonus ar kompiuteriais?

Konsultacijos skirstomos į kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%); pirmauja kompiuteriai su 63% dalimi.

Kuriomis kalbomis dominuojama Maxas Beckmannas?

Anglų (32%),Ispanų (11%) ir Korėjiečių (11%); lyderauja Anglų su 32% dalimi.

Ar skaitytojai teikia pirmenybę Maxas Beckmannas kūrinių kategorijai?

Taip, Sunkus ir tamsus (Emocinis tonas): 62% lankytų lankytų katalogo 12% dalies.