Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Renfe Operadora puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Renfe Operadora: statistika trumpai
Make the most of the train yra dažniausiai peržiūrimas Renfe Operadora kūrinys: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 33% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: Information on ballast replacement or increase on Renfe lines ir Graphic of the organisation of the traction service. Iš viso konsultacijų: 500 (300 lankytų menininko puslapių, 200 darbų). Viršūnė: Lie 2026 (200 lankytojų). Stabisėta pomėgastė: Pastelinės spalvos (Spalvų paletė), užima 100% lankytojų dalies iš 57% katalogo.
3 geriausių Renfe Operadora darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Renfe Operadora kūrinį.
Koks yra Renfe Operadora įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 0 | 200 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Renfe Operadora, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Renfe Operadora kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 0,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 14,3% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 28,6% | 33,3% |
| Šviesus | 57,1% | 66,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 28,6% | 33,3% |
| Subtili spalva | 28,6% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 14,3% | 33,3% |
| Ryški spalva | 28,6% | 33,3% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Pastelinės spalvos | 57,1% | 100,0% |
| Neutralios spalvos | 28,6% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 14,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota | 57,1% | 33,3% |
| Vividūs | 42,9% | 66,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 71,4% | 66,7% |
| Švelnus | 14,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 14,3% | 33,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 14,3% | 33,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 28,6% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 14,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 14,3% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 28,6% | 66,7% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Renfe Operadora kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of the Spanish National… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Make the most of the train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Graphic of the organisation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Graphic of the organisation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Information on ballast repl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Map of Spanish railways pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Map of Spanish railways (Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Renfe Operadora skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 200 | 100,0% |
Kokia yra Renfe Operadora kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 300 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 300 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 400 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 200 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 500 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Renfe Operadora: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Renfe Operadora kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Make the most of the train: 100 apsilankymų, 33% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 3 vietos.
Kokia Renfe Operadora auditorija?
- 500 lankytojų per dvylika mėnesių (300 lankytojų puselė, 200 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Renfe Operadora kūrinių kategorijai?
- Taip, Pastelinės spalvos (Spalvų paletė): 100% lankytų lankytų katalogo 57% dalies.