Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Thomas Danby puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Thomas Danby: statistika trumpai
River Scene with Weir and Mill yra dažniausiai peržiūrimas Thomas Danby kūrinys: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 17% nuo bendros sumos. Taip pat dažnai žiūrėta: The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568 ir A Deserted Home. Iš viso konsultacijų: 1.100 (200 lankytų menininko puslapių, 900 darbų). Viršūnė: Lie 2026 (1.100 lankytojų). Stabisėta pomėgastė: Tamsūs tonai (Spalvų paletė), užima 22% lankytojų dalies iš 5% katalogo.
10 geriausių Thomas Danby darbų pagal konsultacijas
Reitinge apskaičiuojama WikiOO.org konsultacijų skaičius per dvylika mėnesių, o ne katalogo balai. 1 vieta atenka dažniausiai konsultuojamą Thomas Danby kūrinį.
-
1
River Scene with Weir and Mill, 1823
200 lankytojų · 16,7%
-
2
The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568, 1864
200 lankytojų · 16,7%
-
3
A Deserted Home, 1881
100 lankytojų · 8,3%
-
4
A New Bride for the Sea, 1865
100 lankytojų · 8,3%
-
5
Mountain Scene
100 lankytojų · 8,3%
-
6
Lake Scene with a Fishing Boat
100 lankytojų · 8,3%
-
7
Llyn Cynwch, Dolgellau, 1853
100 lankytojų · 8,3%
-
8
The Lake of Lucerne, 1856
100 lankytojų · 8,3%
-
9
Moel Siabod, Welsh Landscape
100 lankytojų · 8,3%
-
10
Lake and Mountain Scene with a Boy Fishing
100 lankytojų · 8,3%
Koks yra Thomas Danby įrašas mėnesinis skaitytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek mėnesio kūrinių, kuriuos sukūrė Thomas Danby, skaitytojų?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Thomas Danby kūrinių kategorijos yra renkamos skaitytojų?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,0% | 25,0% |
| Švelnus šešėlis | 4,0% | 8,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 24,0% | 25,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 64,0% | 41,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 20,0% | 16,7% |
| Subtili spalva | 48,0% | 41,7% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 25,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 12,0% | 16,7% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 71,4% | 55,6% |
| Žemiški tonai | 19,1% | 22,2% |
| Tamsūs tonai | 4,8% | 22,2% |
| Gamta | 4,8% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 12,0% | 25,0% |
| Subalansuota | 72,0% | 58,3% |
| Vividūs | 16,0% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 4,0% | 8,3% |
| Švelnus | 4,0% | 16,7% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 4,0% | 8,3% |
| Pareiškimas | 88,0% | 66,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 8,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 20,0% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 25,0% |
| Suvarta paletė | 28,0% | 41,7% |
Kaip per metus pasiskirstys dažniausiai peržiūromos Thomas Danby kūriniai?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Weir and M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Water Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Thomas Danby skaitytojų pasiskirstymas pagal kalbas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra Thomas Danby kasdienė skaitytojų skaita kartu su prognoze?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti pagrindinę duomenų bazę
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Thomas Danby: dažniausiai užduodami klausimai
Kuri Thomas Danby kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- River Scene with Weir and Mill: 200 apsilankymų, 17% konsultacijų. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kokia Thomas Danby auditorija?
- 1.100 lankytojų per dvylika mėnesių (200 lankytojų puselė, 900 darbų).
Ar skaitytojai teikia pirmenybę Thomas Danby kūrinių kategorijai?
- Taip, Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 22% lankytų lankytų katalogo 5% dalies.