Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Armand Point på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Armand Point: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Armand Point i WikiOO.org-databasen St. George and the Dragon: 300 visninger, noe som utgjør 13% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av La Joie Des Choses og Autumn Princess. Siden for Armand Point ble vist 3400 ganger: 1200 ganger på artistprofilen og 2200 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 200% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 2000 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (79%) og telefoner (21%). Lesere konsulterer Jordnær (Fargepalett) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 59% av besøkene mot 38% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Armand Point
Verker av Armand Point rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
St. George and the Dragon
300 visninger · 13.0%
-
2
La Joie Des Choses
200 visninger · 8.7%
-
3
Autumn Princess
200 visninger · 8.7%
-
4
Portrait De Mademoiselle Gouverneur
200 visninger · 8.7%
-
5
17th Century
200 visninger · 8.7%
-
6
A Visit to the Philippeville Hospital in
200 visninger · 8.7%
-
7
An arab weaver
200 visninger · 8.7%
-
8
Woman
100 visninger · 4.3%
-
9
Les Baigneuses
100 visninger · 4.3%
-
10
Best Behaviour
100 visninger · 4.3%
Hvor mange ganger blir profilen til Armand Point vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1700 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 500 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Armand Point vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Armand Point leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.7% | 26.1% |
| Myk skygge | 28.6% | 47.8% |
| Mild lysstyrke | 32.1% | 13.0% |
| Lyssterk balanse | 17.9% | 13.0% |
| Lyssterk | 10.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 39.3% | 47.8% |
| Subtile farger | 17.9% | 17.4% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 17.4% |
| Tydelig fargepreg | 14.3% | 17.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 38.1% | 58.8% |
| Nøytrale toner | 42.9% | 23.5% |
| Mørke toner | 14.3% | 17.6% |
| Pastellfarger | 4.8% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 35.7% | 43.5% |
| Balansert | 50.0% | 43.5% |
| Klar og intens | 14.3% | 13.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 17.9% | 26.1% |
| Mild | 14.3% | 21.7% |
| Balansert | 28.6% | 26.1% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 39.3% | 26.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 17.9% | 8.7% |
| Mykt sammensatt palett | 10.7% | 13.0% |
| Balansert harmoni | 7.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 28.6% | 43.5% |
| Samstemt palett | 35.7% | 34.8% |
Hvilke verk av Armand Point blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Joie Des Choses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guichard's Patent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Visit to the Philippevill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Circa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bacchanale Playing The Pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St George And Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene De Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En Possession Du Propriétai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arab Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Armand Point?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 79.4% |
| telefoner | 700 | 20.6% |
På hvilke språk blir Armand Point oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 40.0% |
| Spanish | 200 | 40.0% |
| German | 100 | 20.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Armand Point er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 300 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Armand Point
Hvilke verk av Armand Point blir mest sett på?
- St. George and the Dragon, med 300 visninger (13% av alle visninger for Armand Point). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Armand Point søkt etter på WikiOO.org?
- 3400 ganger i løpet av tolv måneder: 1200 på kunstnerprofilen og 2200 på verkene.
På hvilke enheter blir Armand Point søkt etter?
- Armand Point blir vist på enheter (79%) og telefoner (21%); enheter står for 79% av visningene.
Hvilken type verk av Armand Point foretrekker leserne?
- Jordnær (Fargepalett): 59% av besøkene, mot 38% av katalogen.