Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles André van Loo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles André van Loo: statistikk i korthet
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda er det mest viste verket til Charles André van Loo: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av totalen. Ofte besøkt også: MARIE LECZINSKA og Aeneas Carrying Anchises. Totalt antall visninger: 11700 (2700 kunstnersider, 9000 verk). Nedgang på 64% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (7900 besøk). Enhetsfordeling: enheter (79%), telefoner (12%) og nettbrett (9%). Observert preferanse: Monokromatisk (Fargeintensitet), 37% av besøkene for 16% av katalogen.
Topp 10 verk av Charles André van Loo basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Charles André van Loo som er mest søkt etter.
-
1
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda, 1733
700 visninger · 6.5%
-
2
MARIE LECZINSKA
600 visninger · 5.6%
-
3
Aeneas Carrying Anchises, 1729
500 visninger · 4.7%
-
4
Life of St Augustine Saint Augustine Disputing with the Donatists, 1753
400 visninger · 3.7%
-
5
Halt of the Hunt, 1737
300 visninger · 2.8%
-
6
ENEE PORTANT ANCHISE
300 visninger · 2.8%
-
7
Mademoiselle Clairon som Medea (studie), 1759
300 visninger · 2.8%
-
8
Mademoiselle Clairon as Medea (small version), 1760
300 visninger · 2.8%
-
9
The Drunken Silenus, 1747
300 visninger · 2.8%
-
10
Bacchus and Ariadne
300 visninger · 2.8%
Hva er den månedlige leserandelen for Charles André van Loo-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 1200 | 6700 |
| Aug 2026 | 1100 | 1400 |
| Sep 2026 | 300 | 600 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Charles André van Loo?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Charles André van Loo velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 63.6% | 76.2% |
| Dramatisk intensitet | 18.2% | 14.3% |
| Luksuriøs og overdådig | 9.1% | 4.8% |
| Drømmende og romantisk | 9.1% | 2.4% |
| Klassisk | 0.0% | 2.4% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 54.5% | 38.1% |
| Dramatisk | 9.1% | 19.1% |
| Melankolsk | 9.1% | 14.3% |
| Ettertenksomt | 18.2% | 9.5% |
| Rolig | 0.0% | 9.5% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 7.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 9.1% | 0.0% |
| Kraftfullt | 0.0% | 2.4% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 28.0% |
| Myk skygge | 24.0% | 31.8% |
| Mild lysstyrke | 36.0% | 29.9% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 7.5% |
| Lyssterk | 8.0% | 2.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 14.0% |
| Subtile farger | 46.0% | 46.7% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 31.8% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 7.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 65.9% | 77.2% |
| Nøytrale toner | 22.7% | 13.9% |
| Mørke toner | 2.3% | 6.9% |
| Monokrom | 4.5% | 1.0% |
| Pastellfarger | 4.5% | 1.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 37.4% |
| Balansert | 68.0% | 52.3% |
| Klar og intens | 16.0% | 10.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 32.0% | 19.6% |
| Mild | 10.0% | 8.4% |
| Balansert | 10.0% | 18.7% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 14.9% |
| Uttalelse | 36.0% | 38.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 12.2% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 4.7% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 13.1% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 43.0% |
| Samstemt palett | 34.0% | 27.1% |
Hvordan er de mest viste verkene til Charles André van Loo fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aeneas Carrying Anchises | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| The Sacrifice of Iphigenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perseus and Andromeda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| ENEE PORTANT ANCHISE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Halt of the Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Konserten til hennes mannli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Grand Turk Giving a Con… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| MARIE LECZINSKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 |
| HALTE DE CHASSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Charles André van Loo oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 9300 | 79.5% |
| telefoner | 1400 | 12.0% |
| nettbrett | 1000 | 8.5% |
Hvordan er leserne til Charles André van Loo fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Russian | 200 | 40.0% |
| English | 100 | 20.0% |
| Finnish | 100 | 20.0% |
| Polish | 100 | 20.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Charles André van Loo, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 200 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
Charles André van Loo: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Charles André van Loo?
- Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda: 700 besøk, 6% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Charles André van Loo?
- 11700 besøk de siste tolv månedene (2700 artistprofiler, 9000 verk).
Blir Charles André van Loo oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (79%), telefoner (12%) og nettbrett (9%); enheter leder med 79%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Charles André van Loo?
- Ja, Monokromatisk (Fargeintensitet): 37% av besøkene for 16% av katalogen.