Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cimabue på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cimabue: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Cimabue i WikiOO.org-databasen Korsfestelsen: 4100 visninger, noe som utgjør 27% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Sankt Frans av Assisi (detalj) og The Madonna in Majesty (Maestà). Siden for Cimabue ble vist 39600 ganger: 25600 ganger på artistprofilen og 14000 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 53% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 15700 besøk. Oppføringene er skrevet på Korean (24%), English (20%) og Italian (17%). Konsultasjon utføres på enheter (68%), telefoner (25%) og nettbrett (7%). Lesere konsulterer Balansert (Fargeintensitet) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 70% av besøkene mot 42% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Cimabue
Verker av Cimabue rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Korsfestelsen, 1287
4100 visninger · 26.6%
-
2
Sankt Frans av Assisi (detalj)
3300 visninger · 21.4%
-
3
The Madonna in Majesty (Maestà), 1285
1200 visninger · 7.8%
-
4
Virgin Enthroned with Angels, 1290
700 visninger · 4.5%
-
5
Crucifix, 1268
600 visninger · 3.9%
-
6
Maria i Herredømme, 1285
500 visninger · 3.2%
-
7
The Flagellation of Christ, 1280
500 visninger · 3.2%
-
8
Madonna Enthroned with the Child and Two Angels
500 visninger · 3.2%
-
9
The Madonna in Majesty (detail), 1285
400 visninger · 2.6%
-
10
Crucifix (detail), 1268
400 visninger · 2.6%
Hvor mange ganger blir profilen til Cimabue vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 7000 | 8700 |
| Aug 2026 | 7400 | 1900 |
| Sep 2026 | 11200 | 3000 |
Hvor ofte blir verkene til Cimabue vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Cimabue leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 26.5% | 51.0% |
| Harmonisk | 8.8% | 23.2% |
| Dramatisk intensitet | 23.5% | 14.6% |
| Elegant | 26.5% | 9.3% |
| Eterisk | 8.8% | 2.0% |
| Drømmende og romantisk | 5.9% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 38.2% | 41.1% |
| Ettertenksomt | 8.8% | 23.2% |
| Melankolsk | 17.6% | 11.3% |
| Rolig | 14.7% | 11.3% |
| Fredfull | 11.8% | 7.3% |
| Romantisk og varm | 5.9% | 2.6% |
| Alvorstung | 2.9% | 3.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.3% | 26.0% |
| Myk skygge | 36.1% | 27.3% |
| Mild lysstyrke | 36.1% | 13.6% |
| Lyssterk balanse | 13.9% | 5.8% |
| Lyssterk | 5.6% | 27.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 2.8% | 0.7% |
| Subtile farger | 11.1% | 31.2% |
| Balansert mykhet | 33.3% | 42.2% |
| Tydelig fargepreg | 50.0% | 22.7% |
| Livlig farge | 2.8% | 3.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 42.9% |
| Mørke toner | 38.9% | 26.0% |
| Nøytrale toner | 11.1% | 31.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 2.8% | 0.0% |
| Balansert | 41.7% | 70.1% |
| Klar og intens | 55.6% | 29.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 13.9% | 9.1% |
| Mild | 33.3% | 30.5% |
| Balansert | 13.9% | 4.5% |
| Sterk kontrast | 13.9% | 8.4% |
| Uttalelse | 25.0% | 47.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 5.6% | 3.9% |
| Balansert harmoni | 5.6% | 2.6% |
| Sterk fargeharmoni | 63.9% | 75.3% |
| Samstemt palett | 25.0% | 18.2% |
Hvilke verk av Cimabue blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korsfestelsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2600 | 300 | 1000 |
| Crucifix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Maria i Herredømme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Madonna in Majesty (det… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Madonna i majestet (detalj) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Madonna in Majesty (Mae… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 100 |
| Sankt Frans av Assisi (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 1300 | 900 |
| Virgin Enthroned with Angels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 200 |
| Madonna Enthroned with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Madonna Enthroned with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Cimabue?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 27100 | 68.4% |
| telefoner | 9800 | 24.7% |
| nettbrett | 2700 | 6.8% |
På hvilke språk blir Cimabue oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Korean | 2700 | 23.7% |
| English | 2300 | 20.2% |
| Italian | 1900 | 16.7% |
| Spanish | 1600 | 14.0% |
| Russian | 1000 | 8.8% |
| German | 700 | 6.1% |
| Danish | 400 | 3.5% |
| Portuguese | 300 | 2.6% |
| Greek | 100 | 0.9% |
| Estonian | 100 | 0.9% |
Hvor mange konsultasjoner av Cimabue er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 1100 |
| Thu 24 Sep | 400 |
| Fri 25 Sep | 300 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 500 |
| Mon 28 Sep | 800 |
| Tue 29 Sep | 700 |
| Wed 30 Sep | 400 |
| Thu 1 Oct | 500 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 700 |
| Sun 4 Oct | 1600 |
| Mon 5 Oct | 1300 |
| Tue 6 Oct | 500 |
| Wed 7 Oct | 600 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 1800 |
| Sat 10 Oct | 1300 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 1400 |
| Tue 13 Oct | 800 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 1000 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 1200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 1000 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 1200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1700 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1000 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 1400 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 1200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1900 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1500 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 1300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1500 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 2100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1200 |
Spørsmål om leserskaren til Cimabue
Hvilke verk av Cimabue blir mest sett på?
- Korsfestelsen, med 4100 visninger (27% av alle visninger for Cimabue). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Cimabue søkt etter på WikiOO.org?
- 39600 ganger i løpet av tolv måneder: 25600 på kunstnerprofilen og 14000 på verkene.
På hvilke enheter blir Cimabue søkt etter?
- Cimabue blir vist på enheter (68%), telefoner (25%) og nettbrett (7%); enheter står for 68% av visningene.
På hvilke språk blir Cimabue oppsøkt?
- På Korean (24%), English (20%) og Italian (17%). Korean er størst med 24%.
Hvilken type verk av Cimabue foretrekker leserne?
- Balansert (Fargeintensitet): 70% av besøkene, mot 42% av katalogen.