Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Dez Quarréll på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Dez Quarréll: hva konsultasjonene viser
Verket til Dez Quarréll som er mest etterspurt er Edric Still Rides, med 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av The Old Man Becomes Young og The Snake Sheds Its Skin. Kunstnerens side ble åpnet 800 ganger og verkene 500 ganger, totalt 1300 ganger. Mellom Sep 2026 og Oct 2026 økte antall visninger med 150%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 500. Lesere velger Mørkest (Lysstyrke) i 62% av besøkene, mens det utgjør 29% av katalogen.
Dez Quarréll: de 6 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Dez Quarréll og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 visninger · 25.0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 visninger · 25.0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 visninger · 12.5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 visninger · 12.5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 visninger · 12.5%
-
6
Talk No More, 1996
100 visninger · 12.5%
Når ble posten for Dez Quarréll vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 500 | 0 |
Når blir verkene til Dez Quarréll vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Dez Quarréll?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 29.4% | 62.5% |
| Myk skygge | 32.4% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 23.5% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 14.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.8% | 0.0% |
| Subtile farger | 20.6% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 26.5% | 37.5% |
| Tydelig fargepreg | 44.1% | 37.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 69.6% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 21.7% | 0.0% |
| Jordnær | 8.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.7% | 25.0% |
| Balansert | 50.0% | 37.5% |
| Klar og intens | 35.3% | 37.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.9% | 0.0% |
| Mild | 29.4% | 50.0% |
| Balansert | 8.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 26.5% | 50.0% |
| Uttalelse | 32.4% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 41.2% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 11.8% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 17.6% | 37.5% |
| Sterk fargeharmoni | 26.5% | 37.5% |
| Samstemt palett | 2.9% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Dez Quarréll, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Dez Quarréll oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 80.0% |
| Czech | 100 | 20.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Dez Quarréll, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 600 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Dez Quarréll
Hvilket verk av Dez Quarréll blir vist oftest?
- Edric Still Rides først, med 200 visninger og 25% av forespørsler. 6 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Dez Quarréll på WikiOO.org?
- 1300 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnerprofilen, 500 til verkene.
Hvilke verk av Dez Quarréll samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Mørkest (Lysstyrke) mottar 62% av besøkene for 29% av katalogen.