Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frederick Mackenzie på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Frederick Mackenzie: hva konsultasjonene viser
Verket til Frederick Mackenzie som er mest etterspurt er Winchester College Chapel, med 100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Examination Room Of Merchant Taylors' School og Effigy Of Aveline. Kunstnerens side ble åpnet 200 ganger og verkene 1000 ganger, totalt 1200 ganger. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1200. Lesere velger Balansert (Kontrast) i 18% av besøkene, mens det utgjør 10% av katalogen.
Frederick Mackenzie: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Frederick Mackenzie og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Winchester College Chapel
100 visninger · 9.1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 visninger · 9.1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 visninger · 9.1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 visninger · 9.1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 visninger · 9.1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 visninger · 9.1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 visninger · 9.1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 visninger · 9.1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 visninger · 9.1%
-
10
The North Entrance
100 visninger · 9.1%
Når ble posten for Frederick Mackenzie vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Frederick Mackenzie vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Frederick Mackenzie?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 9.1% |
| Myk skygge | 38.0% | 45.5% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 27.3% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 18.2% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 56.0% | 63.6% |
| Subtile farger | 32.0% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.0% | 54.5% |
| Balansert | 44.0% | 45.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 0.0% |
| Mild | 14.0% | 18.2% |
| Balansert | 10.0% | 18.2% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 9.1% |
| Uttalelse | 52.0% | 54.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 45.5% |
| Samstemt palett | 34.0% | 36.4% |
Hvilke er de mest viste verkene til Frederick Mackenzie, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Frederick Mackenzie oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Frederick Mackenzie, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Frederick Mackenzie
Hvilket verk av Frederick Mackenzie blir vist oftest?
- Winchester College Chapel først, med 100 visninger og 9% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Frederick Mackenzie på WikiOO.org?
- 1200 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnerprofilen, 1000 til verkene.
Hvilke verk av Frederick Mackenzie samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Balansert (Kontrast) mottar 18% av besøkene for 10% av katalogen.