Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Rouault på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Georges Rouault: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Georges Rouault i WikiOO.org-databasen Head of Christ: 1900 visninger, noe som utgjør 11% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The old king og Sainte face, Vatican museum. Siden for Georges Rouault ble vist 13300 ganger: 4100 ganger på artistprofilen og 9200 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 29% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 9100 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (79%), telefoner (17%) og nettbrett (5%). Lesere konsulterer Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 34% av besøkene mot 20% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Georges Rouault
Verker av Georges Rouault rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Head of Christ
1900 visninger · 10.7%
-
2
The old king, 1937
1300 visninger · 7.3%
-
3
Sainte face, Vatican museum, 1946
500 visninger · 2.8%
-
4
Jesus on the cross as forgotten there
400 visninger · 2.2%
-
5
'Homo homini lupus'
400 visninger · 2.2%
-
6
The Apprentice
400 visninger · 2.2%
-
7
Christ insulted
300 visninger · 1.7%
-
8
Christ
300 visninger · 1.7%
-
9
Jésus in the suburb
300 visninger · 1.7%
-
10
'... when the night came. The moon rose'
300 visninger · 1.7%
Hvor mange ganger blir profilen til Georges Rouault vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 8000 |
| Aug 2026 | 400 | 600 |
| Sep 2026 | 1100 | 300 |
| Oct 2026 | 1500 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Georges Rouault vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Georges Rouault leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 73.3% | 73.8% |
| Elegant | 6.7% | 20.4% |
| Seren | 6.7% | 1.9% |
| Eterisk | 0.0% | 1.9% |
| Harmonisk | 6.7% | 0.0% |
| Jordnære toner | 0.0% | 1.0% |
| Mystisk | 0.0% | 1.0% |
| Drømmende og romantisk | 6.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 66.7% | 71.8% |
| Ettertenksomt | 13.3% | 18.4% |
| Alvorstung | 6.7% | 3.9% |
| Rolig | 6.7% | 1.9% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 2.9% |
| Mysteriefylt | 6.7% | 0.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 1.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.0% | 39.3% |
| Myk skygge | 36.0% | 41.0% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 16.3% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 3.4% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 39.3% |
| Subtile farger | 32.0% | 38.8% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 20.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 1.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 76.9% | 88.1% |
| Nøytrale toner | 23.1% | 8.3% |
| Mørke toner | 0.0% | 3.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 62.0% | 52.8% |
| Balansert | 38.0% | 45.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 1.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 10.7% |
| Mild | 16.0% | 18.0% |
| Balansert | 8.0% | 9.6% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 14.0% |
| Uttalelse | 48.0% | 47.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 34.3% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 24.2% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 7.9% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 15.7% |
| Samstemt palett | 28.0% | 18.0% |
Hvilke verk av Georges Rouault blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 100 | 0 | 0 |
| Head of Christ 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Breton Wedding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old king | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the cross as forgo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Femme Affranchie, A Quatorz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Judges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hollow dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poulot or partner, Red… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape from the Bible, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Georges Rouault?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10500 | 78.9% |
| telefoner | 2200 | 16.5% |
| nettbrett | 600 | 4.5% |
På hvilke språk blir Georges Rouault oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 500 | 27.8% |
| Korean | 500 | 27.8% |
| English | 200 | 11.1% |
| Spanish | 200 | 11.1% |
| Portuguese | 200 | 11.1% |
| Czech | 100 | 5.6% |
| Italian | 100 | 5.6% |
Hvor mange konsultasjoner av Georges Rouault er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 300 |
| Sat 17 Oct | 400 |
| Sun 18 Oct | 300 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 200 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 500 |
| Sun 25 Oct | 300 |
| Mon 26 Oct | 400 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 300 |
| Thu 29 Oct | 1200 |
| Fri 30 Oct | 300 |
| Sat 31 Oct | 300 |
| Sun 1 Nov | 400 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 300 |
| Wed 4 Nov | 400 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 400 |
Spørsmål om leserskaren til Georges Rouault
Hvilke verk av Georges Rouault blir mest sett på?
- Head of Christ, med 1900 visninger (11% av alle visninger for Georges Rouault). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Georges Rouault søkt etter på WikiOO.org?
- 13300 ganger i løpet av tolv måneder: 4100 på kunstnerprofilen og 9200 på verkene.
På hvilke enheter blir Georges Rouault søkt etter?
- Georges Rouault blir vist på enheter (79%), telefoner (17%) og nettbrett (5%); enheter står for 79% av visningene.
Hvilken type verk av Georges Rouault foretrekker leserne?
- Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 34% av besøkene, mot 20% av katalogen.