Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Henry Cave på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Henry Cave: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Henry Cave i WikiOO.org-databasen The Old Bridge over the River Ouse, York: 100 visninger, noe som utgjør 17% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Todd's Warehouse, Stonegate, York og Lendal Water Tower, York, by Night. Siden for Henry Cave ble vist 700 ganger: 100 ganger på artistprofilen og 600 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 700 besøk. Lesere konsulterer Balansert (Fargeintensitet) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 83% av besøkene mot 71% av verkene.
De 6 mest søkte verkene til Henry Cave
Verker av Henry Cave rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
The Old Bridge over the River Ouse, York, 1809
100 visninger · 16.7%
-
2
Todd's Warehouse, Stonegate, York
100 visninger · 16.7%
-
3
Lendal Water Tower, York, by Night
100 visninger · 16.7%
-
4
Lendal Water Tower, York, Evening
100 visninger · 16.7%
-
5
Cottage in Walmgate, York
100 visninger · 16.7%
-
6
The Windmill Inn, St George's Fields, York
100 visninger · 16.7%
Hvor mange ganger blir profilen til Henry Cave vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Henry Cave vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Henry Cave leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.3% | 16.7% |
| Myk skygge | 14.3% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 42.9% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 28.6% | 33.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.3% | 16.7% |
| Subtile farger | 42.9% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 14.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.3% | 16.7% |
| Balansert | 71.4% | 83.3% |
| Klar og intens | 14.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 14.3% | 16.7% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 14.3% | 0.0% |
| Uttalelse | 71.4% | 83.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.3% | 16.7% |
| Mykt sammensatt palett | 14.3% | 16.7% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 71.4% | 66.7% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Henry Cave blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Old Bridge over the Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Windmill Inn, St George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Walmgate, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walmgate Bar, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Todd's Warehouse, Stonegate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Henry Cave oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av Henry Cave er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Henry Cave
Hvilke verk av Henry Cave blir mest sett på?
- The Old Bridge over the River Ouse, York, med 100 visninger (17% av alle visninger for Henry Cave). Rangeringen ovenfor viser 6 verk.
Hvor mange ganger blir Henry Cave søkt etter på WikiOO.org?
- 700 ganger i løpet av tolv måneder: 100 på kunstnerprofilen og 600 på verkene.
Hvilken type verk av Henry Cave foretrekker leserne?
- Balansert (Fargeintensitet): 83% av besøkene, mot 71% av katalogen.