Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jacques Stella på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jacques Stella: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Jacques Stella i WikiOO.org-databasen SAINTE CECILE JOUANT DE L'ORGUE: 500 visninger, noe som utgjør 28% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av CLELIE PASSANT LE TIBRE og Sémiramis Appelée Au Combat. Siden for Jacques Stella ble vist 2000 ganger: 400 ganger på artistprofilen og 1600 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 600% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1200 besøk. Lesere konsulterer Uttalelse (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 67% av besøkene mot 23% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Jacques Stella
Verker av Jacques Stella rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
SAINTE CECILE JOUANT DE L'ORGUE
500 visninger · 27.8%
-
2
CLELIE PASSANT LE TIBRE
300 visninger · 16.7%
-
3
Sémiramis Appelée Au Combat
200 visninger · 11.1%
-
4
Massacre Of The Innocents
200 visninger · 11.1%
-
5
Salome with the Head of Saint John the Baptist, 1637
100 visninger · 5.6%
-
6
The Virgin and Child with Saint John the Baptist and Child Angels, 1640
100 visninger · 5.6%
-
7
Rest On The Flight Into Egypt
100 visninger · 5.6%
-
8
MINERVE CHEZ LES MUSES
100 visninger · 5.6%
-
9
LOUIS II DE BOURBON, DUC D'ENGHIEN
100 visninger · 5.6%
-
10
Minerva and the muses
100 visninger · 5.6%
Hvor mange ganger blir profilen til Jacques Stella vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 700 |
Hvor ofte blir verkene til Jacques Stella vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Jacques Stella leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 47.1% | 54.5% |
| Klassisk | 23.5% | 9.1% |
| Elegant | 11.8% | 27.3% |
| Eterisk | 11.8% | 9.1% |
| Seren | 5.9% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 41.2% | 9.1% |
| Mysteriefylt | 5.9% | 45.5% |
| Romantisk og varm | 11.8% | 27.3% |
| Dramatisk | 11.8% | 9.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 5.9% | 9.1% |
| Eterisk | 5.9% | 0.0% |
| Melankolsk | 5.9% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 5.9% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 45.8% | 22.2% |
| Myk skygge | 31.2% | 44.4% |
| Mild lysstyrke | 16.7% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 6.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 37.5% | 22.2% |
| Subtile farger | 43.8% | 77.8% |
| Balansert mykhet | 12.5% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 6.2% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 87.8% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 7.3% | 0.0% |
| Mørke toner | 4.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.2% | 44.4% |
| Balansert | 39.6% | 55.6% |
| Klar og intens | 4.2% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.2% | 0.0% |
| Mild | 25.0% | 0.0% |
| Balansert | 22.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 25.0% | 33.3% |
| Uttalelse | 22.9% | 66.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.5% | 33.3% |
| Mykt sammensatt palett | 6.2% | 5.6% |
| Balansert harmoni | 25.0% | 38.9% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 22.2% |
| Samstemt palett | 6.2% | 0.0% |
Hvilke verk av Jacques Stella blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Christ Child, w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Cross and Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ and the Samaritan Wo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Risen Jesus Christ appearin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's Ladder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Sainte Famille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MINERVE CHEZ LES MUSES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Jacques Stella oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Jacques Stella er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Jacques Stella
Hvilke verk av Jacques Stella blir mest sett på?
- SAINTE CECILE JOUANT DE L'ORGUE, med 500 visninger (28% av alle visninger for Jacques Stella). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Jacques Stella søkt etter på WikiOO.org?
- 2000 ganger i løpet av tolv måneder: 400 på kunstnerprofilen og 1600 på verkene.
Hvilken type verk av Jacques Stella foretrekker leserne?
- Uttalelse (Kontrast): 67% av besøkene, mot 23% av katalogen.