Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Weenix på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan Weenix: hva konsultasjonene viser
Verket til Jan Weenix som er mest etterspurt er Peacock and Hunting Trophies, med 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Landscape with Huntsman and Dead Game og An Italian Seaport. Kunstnerens side ble åpnet 1200 ganger og verkene 1300 ganger, totalt 2500 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 400%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1900. Lesere velger Elegant (Stemning) i 50% av besøkene, mens det utgjør 31% av katalogen.
Jan Weenix: de 9 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Jan Weenix og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Peacock and Hunting Trophies, 1708
300 visninger · 17.6%
-
2
Landscape with Huntsman and Dead Game, 1697
300 visninger · 17.6%
-
3
An Italian Seaport, 1666
300 visninger · 17.6%
-
4
Still-Life with a Peacock and a Dog, 1696
200 visninger · 11.8%
-
5
Game Still-Life with Statue of Diana, 1703
200 visninger · 11.8%
-
6
Gamepiece with a Dead Heron, 1695
100 visninger · 5.9%
-
7
The White Peacock, 1693
100 visninger · 5.9%
-
8
An Italian Seaport (detail), 1666
100 visninger · 5.9%
-
9
Still-Life of Game, 1706
100 visninger · 5.9%
Når ble posten for Jan Weenix vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 1000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 300 |
Når blir verkene til Jan Weenix vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Jan Weenix?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 30.8% | 50.0% |
| Seren | 15.4% | 25.0% |
| Klassisk | 15.4% | 18.8% |
| Harmonisk | 23.1% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 7.7% | 6.2% |
| Dramatisk intensitet | 7.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 23.1% | 31.2% |
| Ettertenksomt | 30.8% | 18.8% |
| Fredfull | 15.4% | 18.8% |
| Melankolsk | 15.4% | 12.5% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.7% | 18.8% |
| Dramatisk | 7.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 63.6% | 58.8% |
| Myk skygge | 27.3% | 23.5% |
| Mild lysstyrke | 9.1% | 17.6% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.8% | 29.4% |
| Subtile farger | 59.1% | 70.6% |
| Balansert mykhet | 4.5% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.5% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 85.0% | 100.0% |
| Mørke toner | 5.0% | 0.0% |
| Monokrom | 5.0% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 5.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 63.6% | 52.9% |
| Balansert | 31.8% | 47.1% |
| Klar og intens | 4.5% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 9.1% | 0.0% |
| Mild | 27.3% | 23.5% |
| Balansert | 18.2% | 11.8% |
| Sterk kontrast | 27.3% | 41.2% |
| Uttalelse | 18.2% | 23.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.5% | 17.6% |
| Mykt sammensatt palett | 4.5% | 5.9% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 54.5% | 64.7% |
| Samstemt palett | 27.3% | 11.8% |
Hvilke er de mest viste verkene til Jan Weenix, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with a Peacock a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Game Still-Life with Statue… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Peacock and Hunting Trophies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gamepiece with a Dead Heron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Huntsman and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boar Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Seaport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| An Italian Seaport (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Prodigal Son | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Jan Weenix oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 50.0% |
| Korean | 100 | 50.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Jan Weenix, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Jan Weenix
Hvilket verk av Jan Weenix blir vist oftest?
- Peacock and Hunting Trophies først, med 300 visninger og 18% av forespørsler. 9 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Jan Weenix på WikiOO.org?
- 2500 besøk de siste tolv månedene: 1200 til kunstnerprofilen, 1300 til verkene.
Hvilke verk av Jan Weenix samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Elegant (Stemning) mottar 50% av besøkene for 31% av katalogen.