Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Constable på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Constable: statistikk i korthet
Høyvognen (detalj) er det mest viste verket til John Constable: 31400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 16% av totalen. Ofte besøkt også: Den brune vognen og Cenotaf til minne om Sir Joshua Reynolds. Totalt antall visninger: 194900 (28500 kunstnersider, 166400 verk). Økning på 195% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Topp: Jul 2026 (75600 besøk). Språk: English (29%), Italian (13%) og Spanish (8%). Land: Italy (14%), United States of America (14%) og Storbritannia (9%). Enhetsfordeling: enheter (62%), telefoner (33%) og nettbrett (5%). Observert preferanse: Uttalelse (Kontrast), 62% av besøkene for 36% av katalogen.
Topp 10 verk av John Constable basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av John Constable som er mest søkt etter.
-
1
Høyvognen (detalj), 1821
31400 visninger · 15.8%
-
2
Den brune vognen, 1821
26200 visninger · 13.2%
-
3
Cenotaf til minne om Sir Joshua Reynolds
7100 visninger · 3.6%
-
4
Åkerlandskap, 1826
5800 visninger · 2.9%
-
5
Salisbury Katedral
4600 visninger · 2.3%
-
6
Helmingham Dell
3800 visninger · 1.9%
-
7
Salisbury Cathedral fra biskoppens grunn, 1825
2900 visninger · 1.5%
-
8
Boat-building near Flatford Mill, 1815
2800 visninger · 1.4%
-
9
Den hvite hesten, 1819
2400 visninger · 1.2%
-
10
Flatford Lock, 1811
2300 visninger · 1.2%
Hva er den månedlige leserandelen for John Constable-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 2800 |
| Jul 2026 | 7500 | 68100 |
| Aug 2026 | 5500 | 10800 |
| Sep 2026 | 5500 | 19800 |
| Oct 2026 | 9800 | 64900 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til John Constable?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra John Constable velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 54.2% | 54.0% |
| Seren | 31.2% | 19.4% |
| Nostalgi preget | 4.2% | 17.1% |
| Harmonisk | 2.1% | 5.0% |
| Dramatisk intensitet | 6.2% | 2.5% |
| Jordnære toner | 2.1% | 1.0% |
| Elegant | 0.0% | 0.7% |
| Eterisk | 0.0% | 0.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 39.6% | 32.3% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 17.4% |
| Rolig | 16.7% | 16.9% |
| Melankolsk | 14.6% | 11.5% |
| Nostalgi preget av vemod | 14.6% | 10.8% |
| Ettertenksomt | 4.2% | 7.5% |
| Dramatisk | 6.2% | 0.8% |
| Lyset som bryter frem | 0.0% | 0.9% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 13.2% |
| Myk skygge | 34.0% | 56.3% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 24.2% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 4.9% |
| Lyssterk | 4.0% | 1.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 30.8% |
| Subtile farger | 30.0% | 55.7% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 11.0% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 2.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 60.0% | 84.8% |
| Nøytrale toner | 20.0% | 8.0% |
| Mørke toner | 10.0% | 4.3% |
| Monokrom | 7.5% | 2.2% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.8% |
| Pastellfarger | 2.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.0% | 56.8% |
| Balansert | 48.0% | 40.2% |
| Klar og intens | 6.0% | 3.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 12.6% |
| Mild | 24.0% | 7.8% |
| Balansert | 10.0% | 5.7% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 11.6% |
| Uttalelse | 36.0% | 62.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 7.3% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 8.2% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 21.7% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 45.3% |
| Samstemt palett | 18.0% | 17.4% |
Hvordan er de mest viste verkene til John Constable fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Den brune vognen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 5000 | 2600 | 3900 | 10700 |
| Utsikt over Salisbury Cathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Salisbury Katedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1100 | 100 | 900 | 1200 |
| Høyvognen (detalj) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1800 | 700 | 400 | 26900 |
| Flatford Mill (Scene ved en… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 200 | 300 |
| Den hoppende hesten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 200 |
| Cenotaf til minne om Sir Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1200 | 100 | 3600 | 900 |
| En utsikt over Stour nær De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 400 |
| Flatford Lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 200 | 300 | 600 |
| Salisbury Cathedral fra bis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 1400 | 300 | 0 | 400 |
Blir John Constable oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 120900 | 62.0% |
| telefoner | 63600 | 32.6% |
| nettbrett | 10400 | 5.3% |
Hvordan er leserne til John Constable fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 2800 | 28.9% |
| Italian | 1300 | 13.4% |
| Spanish | 800 | 8.2% |
| Korean | 700 | 7.2% |
| Hungarian | 500 | 5.2% |
| Portuguese | 500 | 5.2% |
| French | 400 | 4.1% |
| Japanese | 400 | 4.1% |
| Georgian | 400 | 4.1% |
| Russian | 400 | 4.1% |
Hva er det daglige lesertallet til John Constable, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 3800 |
| Tue 13 Oct | 1300 |
| Wed 14 Oct | 2200 |
| Thu 15 Oct | 1100 |
| Fri 16 Oct | 4700 |
| Sat 17 Oct | 2400 |
| Sun 18 Oct | 2800 |
| Mon 19 Oct | 3300 |
| Tue 20 Oct | 5400 |
| Wed 21 Oct | 15800 |
| Thu 22 Oct | 5800 |
| Fri 23 Oct | 7400 |
| Sat 24 Oct | 2500 |
| Sun 25 Oct | 4500 |
| Mon 26 Oct | 2900 |
| Tue 27 Oct | 3800 |
| Wed 28 Oct | 4000 |
| Thu 29 Oct | 3800 |
| Fri 30 Oct | 2300 |
| Sat 31 Oct | 2200 |
| Sun 1 Nov | 3300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 2800 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 3000 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 6200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 3000 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 4100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 2000 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 3000 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 3000 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 3100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 6600 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 3200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 4300 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 2100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 3200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 3100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 3300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 6900 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 3300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 4500 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 2200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 3300 |
John Constable: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til John Constable?
- Høyvognen (detalj): 31400 besøk, 16% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til John Constable?
- 194900 besøk de siste tolv månedene (28500 artistprofiler, 166400 verk).
Blir John Constable oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (62%), telefoner (33%) og nettbrett (5%); enheter leder med 62%.
Hvilke språk brukes for å se på John Constable?
- English (29%), Italian (13%) og Spanish (8%); English leder med 29%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av John Constable?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 62% av besøkene for 36% av katalogen.