Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Glover på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Glover: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til John Glover i WikiOO.org-databasen Natives on the Ouse River, Van Diemen: 900 visninger, noe som utgjør 69% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Patterdale farm og A view of the artist's house and garden, in Mills Plains, Van Diemen's Land. Siden for John Glover ble vist 1600 ganger: 800 ganger på artistprofilen og 800 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 900 besøk. Lesere konsulterer Mørke toner (Fargepalett) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 75% av besøkene mot 8% av verkene.
De 5 mest søkte verkene til John Glover
Verker av John Glover rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Natives on the Ouse River, Van Diemen, 1838
900 visninger · 69.2%
-
2
Patterdale farm, 1840
100 visninger · 7.7%
-
3
A view of the artist's house and garden, in Mills Plains, Van Diemen's Land
100 visninger · 7.7%
-
4
The bath of Diana, Van Diemen's Land
100 visninger · 7.7%
-
5
At Matlock - mist rising
100 visninger · 7.7%
Hvor mange ganger blir profilen til John Glover vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til John Glover vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av John Glover leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 25.0% | 90.0% |
| Drømmende og romantisk | 50.0% | 0.0% |
| Seren | 25.0% | 10.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 50.0% | 100.0% |
| Mysteriefylt | 25.0% | 0.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.1% | 0.0% |
| Myk skygge | 45.5% | 7.7% |
| Mild lysstyrke | 45.5% | 92.3% |
| Lyssterk balanse | 3.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 18.2% | 7.7% |
| Subtile farger | 57.6% | 7.7% |
| Balansert mykhet | 18.2% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 6.1% | 69.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 16.7% |
| Mørke toner | 8.3% | 75.0% |
| Nøytrale toner | 25.0% | 8.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 39.4% | 7.7% |
| Balansert | 60.6% | 92.3% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.1% | 0.0% |
| Mild | 15.2% | 7.7% |
| Balansert | 18.2% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 9.1% | 0.0% |
| Uttalelse | 51.5% | 84.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.1% | 7.7% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 48.5% | 15.4% |
| Samstemt palett | 24.2% | 76.9% |
Hvilke verk av John Glover blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Artist's House and Gard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Corroboree in Van Diemen'… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natives on the Ouse River,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
| Patterdale farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Conway, North Wales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Trees and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Patterdale, Westmor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Calke Park with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boathouse in Calke Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir John Glover oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner av John Glover er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 800 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 900 |
Spørsmål om leserskaren til John Glover
Hvilke verk av John Glover blir mest sett på?
- Natives on the Ouse River, Van Diemen, med 900 visninger (69% av alle visninger for John Glover). Rangeringen ovenfor viser 5 verk.
Hvor mange ganger blir John Glover søkt etter på WikiOO.org?
- 1600 ganger i løpet av tolv måneder: 800 på kunstnerprofilen og 800 på verkene.
Hvilken type verk av John Glover foretrekker leserne?
- Mørke toner (Fargepalett): 75% av besøkene, mot 8% av katalogen.