Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Max Ernst på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Max Ernst: statistikk i korthet
Europa etter regnet II er det mest viste verket til Max Ernst: 20600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 8% av totalen. Ofte besøkt også: Elefant Celebes og Taushetens øye. Totalt antall visninger: 151100 (62900 kunstnersider, 88200 verk). Økning på 18% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Topp: Jul 2026 (72700 besøk). Språk: English (30%), German (12%) og Spanish (12%). Land: Germany (12%), United States of America (11%) og France (7%). Enhetsfordeling: enheter (63%), telefoner (31%) og nettbrett (6%). Observert preferanse: Mystisk (Stemning), 52% av besøkene for 33% av katalogen.
Topp 10 verk av Max Ernst basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Max Ernst som er mest søkt etter.
-
1
Europa etter regnet II, 1942
20600 visninger · 8.1%
-
2
Elefant Celebes, 1921
14100 visninger · 5.6%
-
3
Taushetens øye, 1943
9900 visninger · 3.9%
-
4
Surrealisme og maleri, 1942
8700 visninger · 3.4%
-
5
The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937
7900 visninger · 3.1%
-
6
Av dette skal ingen vite, 1923
7400 visninger · 2.9%
-
7
Fristelsen til St. Antonius
6800 visninger · 2.7%
-
8
Byhele byen, 1936
5100 visninger · 2.0%
-
9
Bryllupsritualen, 1940
4500 visninger · 1.8%
-
10
Explosjon i en katedral
4500 visninger · 1.8%
Hva er den månedlige leserandelen for Max Ernst-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 1700 |
| Jul 2026 | 11800 | 60900 |
| Aug 2026 | 9300 | 16200 |
| Sep 2026 | 20200 | 3300 |
| Oct 2026 | 21600 | 6100 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Max Ernst?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Max Ernst velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mystisk | 33.3% | 51.8% |
| Dramatisk intensitet | 11.9% | 20.8% |
| Harmonisk | 11.9% | 11.1% |
| Eterisk | 19.1% | 4.5% |
| Seren | 11.9% | 3.3% |
| Elegant | 0.0% | 3.4% |
| Drømmende og romantisk | 2.4% | 1.7% |
| Nostalgi preget | 2.4% | 0.9% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 54.4% | 62.7% |
| Melankolsk | 6.5% | 12.7% |
| Ettertenksomt | 15.2% | 8.4% |
| Anspent | 0.0% | 4.1% |
| Dramatisk | 6.5% | 3.5% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 3.0% |
| Rolig | 4.3% | 1.5% |
| Fredfull | 8.7% | 1.4% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 13.4% |
| Myk skygge | 28.0% | 38.3% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 33.8% |
| Lyssterk balanse | 20.0% | 10.0% |
| Lyssterk | 10.0% | 4.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 22.6% |
| Subtile farger | 34.0% | 21.6% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 38.8% |
| Tydelig fargepreg | 28.0% | 14.4% |
| Livlig farge | 2.0% | 2.7% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 29.4% | 47.5% |
| Mørke toner | 32.4% | 28.6% |
| Nøytrale toner | 23.5% | 19.1% |
| Pastellfarger | 14.7% | 3.4% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.8% |
| Monokrom | 0.0% | 0.6% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 30.2% |
| Balansert | 52.0% | 48.3% |
| Klar og intens | 32.0% | 21.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 5.5% |
| Mild | 20.0% | 16.2% |
| Balansert | 8.0% | 11.6% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 8.6% |
| Uttalelse | 44.0% | 58.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 38.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 19.5% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 12.0% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 23.2% |
| Samstemt palett | 14.0% | 7.2% |
Hvordan er de mest viste verkene til Max Ernst fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Célèbes eller Elefant Célèb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Elefant Celebes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 1000 | 1200 | 300 | 100 |
| Europa etter regnet II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 3200 | 1200 | 200 | 200 |
| Av dette skal ingen vite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1600 | 100 | 0 | 100 |
| Byhele byen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 0 | 1200 |
| Napoleon i ørkenskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 | 0 |
| Bryllupsritualen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 100 | 0 | 300 |
| Tåkingen av Bruden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 100 |
| Fristelsen til St. Antonius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 1400 | 200 | 100 | 0 |
| Jomfruen som slår Kristbarn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
Blir Max Ernst oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 95300 | 63.1% |
| telefoner | 46300 | 30.6% |
| nettbrett | 9500 | 6.3% |
Hvordan er leserne til Max Ernst fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 6700 | 29.6% |
| German | 2600 | 11.5% |
| Spanish | 2600 | 11.5% |
| Korean | 1500 | 6.6% |
| French | 1100 | 4.9% |
| Portuguese | 1100 | 4.9% |
| Russian | 1000 | 4.4% |
| Polish | 700 | 3.1% |
| Slovak | 700 | 3.1% |
| Italian | 600 | 2.7% |
Hva er det daglige lesertallet til Max Ernst, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 4200 |
| Fri 16 Oct | 3300 |
| Sat 17 Oct | 5500 |
| Sun 18 Oct | 3400 |
| Mon 19 Oct | 3400 |
| Tue 20 Oct | 4200 |
| Wed 21 Oct | 3400 |
| Thu 22 Oct | 7400 |
| Fri 23 Oct | 3700 |
| Sat 24 Oct | 1700 |
| Sun 25 Oct | 6100 |
| Mon 26 Oct | 3400 |
| Tue 27 Oct | 4300 |
| Wed 28 Oct | 6300 |
| Thu 29 Oct | 9200 |
| Fri 30 Oct | 5400 |
| Sat 31 Oct | 5100 |
| Sun 1 Nov | 5200 |
| Mon 2 Nov | 4700 |
| Tue 3 Nov | 8400 |
| Wed 4 Nov | 4300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 9900 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 5900 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 5800 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 7000 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 5500 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 8000 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 6600 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 11000 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 6500 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 6500 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 7700 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 6100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 8900 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 7400 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 11900 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 7100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 7000 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 8400 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 6600 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 9700 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 8000 |
Max Ernst: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Max Ernst?
- Europa etter regnet II: 20600 besøk, 8% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Max Ernst?
- 151100 besøk de siste tolv månedene (62900 artistprofiler, 88200 verk).
Blir Max Ernst oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (63%), telefoner (31%) og nettbrett (6%); enheter leder med 63%.
Hvilke språk brukes for å se på Max Ernst?
- English (30%), German (12%) og Spanish (12%); English leder med 30%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Max Ernst?
- Ja, Mystisk (Stemning): 52% av besøkene for 33% av katalogen.