Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Max Slevogt på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Max Slevogt: hva konsultasjonene viser
Verket til Max Slevogt som er mest etterspurt er Harness Racing, med 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 11% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Garden in Neu-Cladow og The Garden at Neukastel with the LIbrary. Kunstnerens side ble åpnet 700 ganger og verkene 2600 ganger, totalt 3300 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 falt antall visninger med 67%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 2700. Lesere konsulterer oversikten på enheter (91%), nettbrett (6%) og telefoner (3%). Lesere velger Klar og intens (Fargeintensitet) i 63% av besøkene, mens det utgjør 48% av katalogen.
Max Slevogt: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Max Slevogt og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Harness Racing, 1907
300 visninger · 11.1%
-
2
Garden in Neu-Cladow, 1912
200 visninger · 7.4%
-
3
The Garden at Neukastel with the LIbrary, 1930
200 visninger · 7.4%
-
4
Sailing into Syracuse Harbor, 1914
100 visninger · 3.7%
-
5
Palatinate Landscape, 1923
100 visninger · 3.7%
-
6
Spring in the Palatinate, 1910
100 visninger · 3.7%
-
7
The Country House in Godramstein (West Side), 1911
100 visninger · 3.7%
-
8
Sailboats on the Alster River in the Evening, 1905
100 visninger · 3.7%
-
9
Palatinate Landscape - View of the Madenburg, 1924
100 visninger · 3.7%
-
10
Grape Harvest at Neukastel, 1916
100 visninger · 3.7%
Når ble posten for Max Slevogt vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 2000 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Når blir verkene til Max Slevogt vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Max Slevogt?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 71.4% | 81.8% |
| Rolig | 21.4% | 9.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.1% | 9.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.3% | 3.7% |
| Myk skygge | 22.7% | 14.8% |
| Mild lysstyrke | 36.4% | 40.7% |
| Lyssterk balanse | 31.8% | 40.7% |
| Lyssterk | 6.8% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 9.1% | 0.0% |
| Subtile farger | 22.7% | 18.5% |
| Balansert mykhet | 45.5% | 51.8% |
| Tydelig fargepreg | 22.7% | 29.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 46.9% | 47.6% |
| Jordnær | 31.2% | 28.6% |
| Pastellfarger | 12.5% | 14.3% |
| Mørke toner | 6.2% | 4.8% |
| Naturtoner | 3.1% | 4.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.8% | 0.0% |
| Balansert | 45.5% | 37.0% |
| Klar og intens | 47.7% | 63.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.5% | 3.7% |
| Mild | 13.6% | 3.7% |
| Balansert | 20.4% | 29.6% |
| Sterk kontrast | 13.6% | 22.2% |
| Uttalelse | 47.7% | 40.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.4% | 14.8% |
| Mykt sammensatt palett | 9.1% | 7.4% |
| Balansert harmoni | 11.4% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 63.0% |
| Samstemt palett | 9.1% | 14.8% |
Hvilke er de mest viste verkene til Max Slevogt, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cherry Harvest, View from H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Det palatinate landskapet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing into Syracuse Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Palatinate Landscape - View… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Neukastel wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woodland Hawthorn with Smal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grape Arbor at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park Landscape in the Palat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Country House in Godramstei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Max Slevogt per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3000 | 90.9% |
| nettbrett | 200 | 6.1% |
| telefoner | 100 | 3.0% |
På hvilke språk blir Max Slevogt oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Max Slevogt, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
Om leserskaren til Max Slevogt
Hvilket verk av Max Slevogt blir vist oftest?
- Harness Racing først, med 300 visninger og 11% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Max Slevogt på WikiOO.org?
- 3300 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnerprofilen, 2600 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Max Slevogt?
- De bruker enheter (91%), nettbrett (6%) og telefoner (3%); enheter utgjør 91% av oppslagene.
Hvilke verk av Max Slevogt samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Klar og intens (Fargeintensitet) mottar 63% av besøkene for 48% av katalogen.