Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Olga Rozanova på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Olga Rozanova: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Olga Rozanova i WikiOO.org-databasen Non-Objective Composition (Suprematism): 300 visninger, noe som utgjør 12% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Flight of an Aeroplane og Blue on Tin. Siden for Olga Rozanova ble vist 3900 ganger: 1500 ganger på artistprofilen og 2400 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 3000 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (69%), telefoner (28%) og nettbrett (3%). Lesere konsulterer Tydelig fargepreg (Fargemetning) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 38% av besøkene mot 21% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Olga Rozanova
Verker av Olga Rozanova rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Non-Objective Composition (Suprematism), 1916
300 visninger · 12.5%
-
2
Flight of an Aeroplane, 1916
200 visninger · 8.3%
-
3
Blue on Tin
200 visninger · 8.3%
-
4
Non-Objective Composition (Suprematism)
200 visninger · 8.3%
-
5
Non-objective Composition, 1916
100 visninger · 4.2%
-
6
Four aces (Simultaneous Composition), 1916
100 visninger · 4.2%
-
7
Color Painting (Non-Objective Composition), 1917
100 visninger · 4.2%
-
8
The factory and the bridge, 1913
100 visninger · 4.2%
-
9
Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova), 1911
100 visninger · 4.2%
-
10
Still Life, 1913
100 visninger · 4.2%
Hvor mange ganger blir profilen til Olga Rozanova vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1000 | 2000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Olga Rozanova vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Olga Rozanova leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.8% | 12.5% |
| Myk skygge | 23.8% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 47.6% | 45.8% |
| Lyssterk balanse | 21.4% | 20.8% |
| Lyssterk | 2.4% | 4.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 9.5% | 16.7% |
| Subtile farger | 35.7% | 20.8% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 20.8% |
| Tydelig fargepreg | 21.4% | 37.5% |
| Livlig farge | 4.8% | 4.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 42.9% | 55.0% |
| Mørke toner | 21.4% | 25.0% |
| Nøytrale toner | 25.0% | 10.0% |
| Pastellfarger | 3.6% | 5.0% |
| Varme toner | 3.6% | 5.0% |
| Metalliske toner | 3.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 11.9% | 20.8% |
| Balansert | 64.3% | 50.0% |
| Klar og intens | 23.8% | 29.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 4.8% | 4.2% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 23.8% | 25.0% |
| Uttalelse | 71.4% | 70.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 47.6% | 29.2% |
| Mykt sammensatt palett | 28.6% | 37.5% |
| Balansert harmoni | 7.1% | 8.3% |
| Sterk fargeharmoni | 9.5% | 16.7% |
| Samstemt palett | 7.1% | 8.3% |
Hvilke verk av Olga Rozanova blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flight of an Aeroplane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Non-objective Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blue on Tin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Peatcher an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Universal war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jack of Clubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Non-Objective Composition (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The factory and the bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Disjunction of forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King of clubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Olga Rozanova?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 69.2% |
| telefoner | 1100 | 28.2% |
| nettbrett | 100 | 2.6% |
På hvilke språk blir Olga Rozanova oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 700 | 70.0% |
| Spanish | 300 | 30.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Olga Rozanova er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 100 |
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 1100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 1000 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
Spørsmål om leserskaren til Olga Rozanova
Hvilke verk av Olga Rozanova blir mest sett på?
- Non-Objective Composition (Suprematism), med 300 visninger (12% av alle visninger for Olga Rozanova). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Olga Rozanova søkt etter på WikiOO.org?
- 3900 ganger i løpet av tolv måneder: 1500 på kunstnerprofilen og 2400 på verkene.
På hvilke enheter blir Olga Rozanova søkt etter?
- Olga Rozanova blir vist på enheter (69%), telefoner (28%) og nettbrett (3%); enheter står for 69% av visningene.
Hvilken type verk av Olga Rozanova foretrekker leserne?
- Tydelig fargepreg (Fargemetning): 38% av besøkene, mot 21% av katalogen.