Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Otto Dix på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Otto Dix: hva konsultasjonene viser
Verket til Otto Dix som er mest etterspurt er Portrett av Journalisten Sylvia Von Harden, med 12700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 24% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av The Skat Players og Flandern. Kunstnerens side ble åpnet 20300 ganger og verkene 19900 ganger, totalt 40200 ganger. Mellom Sep 2026 og Oct 2026 økte antall visninger med 64%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 18700. Språkene som er tilgjengelige for konsultasjon er German (21%), French (21%) og Polish (16%). De viktigste landene for besøk er Germany (20%), France (19%) og Poland (16%). Lesere konsulterer oversikten på enheter (55%), telefoner (40%) og nettbrett (5%). Lesere velger Melankolsk (Emosjonell tone) i 60% av besøkene, mens det utgjør 0% av katalogen.
Otto Dix: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Otto Dix og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Portrett av Journalisten Sylvia Von Harden, 1926
12700 visninger · 24.3%
-
2
The Skat Players, 1920
6000 visninger · 11.5%
-
3
Flandern
2300 visninger · 4.4%
-
4
Tre prostituerte på gaten, 1925
2100 visninger · 4.0%
-
5
Portrait of the Painter Franz Radziwill
1000 visninger · 1.9%
-
6
Triptychon Der Krieg (War Triptych)
1000 visninger · 1.9%
-
7
Metropolis
1000 visninger · 1.9%
-
8
The Seven Cardinal Sins
900 visninger · 1.7%
-
9
To Beauty, 1922
800 visninger · 1.5%
-
10
Self-Portrait as a Soldier
800 visninger · 1.5%
Når ble posten for Otto Dix vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 3800 | 14900 |
| Aug 2026 | 1200 | 2600 |
| Sep 2026 | 5700 | 900 |
| Oct 2026 | 9600 | 1200 |
Når blir verkene til Otto Dix vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Otto Dix?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 100.0% | 97.6% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 1.8% |
| Elegant | 0.0% | 0.3% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 0.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 0.0% | 60.4% |
| Alvorstung | 0.0% | 25.4% |
| Dramatisk | 33.3% | 8.6% |
| Anspent | 66.7% | 3.5% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 1.2% |
| Trøstende og trygg | 0.0% | 0.6% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 0.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 12.1% |
| Myk skygge | 40.0% | 32.0% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 47.4% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 6.5% |
| Lyssterk | 12.0% | 1.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 26.1% |
| Subtile farger | 42.0% | 26.1% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 10.0% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 37.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 51.3% | 45.1% |
| Mørke toner | 10.8% | 44.2% |
| Nøytrale toner | 29.7% | 8.6% |
| Monokrom | 5.4% | 1.4% |
| Naturtoner | 2.7% | 0.2% |
| Pastellfarger | 0.0% | 0.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 30.1% |
| Balansert | 48.0% | 32.2% |
| Klar og intens | 18.0% | 37.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 2.7% |
| Mild | 14.0% | 8.6% |
| Balansert | 4.0% | 7.3% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 41.8% |
| Uttalelse | 40.0% | 39.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 48.0% | 37.2% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 4.2% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 8.5% |
| Sterk fargeharmoni | 12.0% | 15.2% |
| Samstemt palett | 16.0% | 34.9% |
Hvilke er de mest viste verkene til Otto Dix, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrett av Journalisten Sy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1600 | 700 | 500 | 100 |
| Flandern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 300 | 0 | 0 |
| The Skat Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 | 200 |
| Trench Warfare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nelly among Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Metropolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Cardinal Sins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Newborn Baby on Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pragerstrasse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Otto Dix per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 22100 | 55.0% |
| telefoner | 15900 | 39.6% |
| nettbrett | 2200 | 5.5% |
På hvilke språk blir Otto Dix oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 2500 | 20.8% |
| French | 2500 | 20.8% |
| Polish | 1900 | 15.8% |
| English | 1400 | 11.7% |
| Italian | 1000 | 8.3% |
| Portuguese | 700 | 5.8% |
| Japanese | 600 | 5.0% |
| Greek | 200 | 1.7% |
| Russian | 200 | 1.7% |
| Swedish | 200 | 1.7% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Otto Dix, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 1100 |
| Sun 18 Oct | 1800 |
| Mon 19 Oct | 1400 |
| Tue 20 Oct | 1200 |
| Wed 21 Oct | 1300 |
| Thu 22 Oct | 2300 |
| Fri 23 Oct | 1100 |
| Sat 24 Oct | 700 |
| Sun 25 Oct | 900 |
| Mon 26 Oct | 1500 |
| Tue 27 Oct | 1600 |
| Wed 28 Oct | 900 |
| Thu 29 Oct | 1600 |
| Fri 30 Oct | 1600 |
| Sat 31 Oct | 700 |
| Sun 1 Nov | 2100 |
| Mon 2 Nov | 4500 |
| Tue 3 Nov | 3000 |
| Wed 4 Nov | 1800 |
| Thu 5 Nov | 800 |
| Fri 6 Nov | 4200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 1400 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 2700 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 4100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 3200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 2200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 2600 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 3800 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1600 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 3000 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 4600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 3600 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 2500 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 2900 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 4300 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1700 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 3300 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 5100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 4000 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 2700 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 3200 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 4700 |
Om leserskaren til Otto Dix
Hvilket verk av Otto Dix blir vist oftest?
- Portrett av Journalisten Sylvia Von Harden først, med 12700 visninger og 24% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Otto Dix på WikiOO.org?
- 40200 besøk de siste tolv månedene: 20300 til kunstnerprofilen, 19900 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Otto Dix?
- De bruker enheter (55%), telefoner (40%) og nettbrett (5%); enheter utgjør 55% av oppslagene.
Hvilke språk bruker leserne til Otto Dix?
- German (21%), French (21%) og Polish (16%); German utgjør 21%.
Hvilke verk av Otto Dix samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Melankolsk (Emosjonell tone) mottar 60% av besøkene for 0% av katalogen.