Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Baum på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Baum: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Paul Baum i WikiOO.org-databasen After The Rain: 400 visninger, noe som utgjør 29% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach og Sint Anna Ter Muiden. Siden for Paul Baum ble vist 1500 ganger: 300 ganger på artistprofilen og 1200 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1200 besøk. Lesere konsulterer Mild (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 50% av besøkene mot 30% av verkene.
De 8 mest søkte verkene til Paul Baum
Verker av Paul Baum rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
After The Rain
400 visninger · 28.6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 visninger · 14.3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 visninger · 14.3%
-
4
House In Flanders
200 visninger · 14.3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 visninger · 7.1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 visninger · 7.1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 visninger · 7.1%
-
8
Constantinople
100 visninger · 7.1%
Hvor mange ganger blir profilen til Paul Baum vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Paul Baum vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Paul Baum leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 3.7% | 7.1% |
| Myk skygge | 18.5% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 40.7% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 29.6% | 14.3% |
| Lyssterk | 7.4% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 29.6% | 35.7% |
| Subtile farger | 22.2% | 14.3% |
| Balansert mykhet | 40.7% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 7.4% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 62.5% | 61.5% |
| Jordnær | 25.0% | 30.8% |
| Mørke toner | 8.3% | 0.0% |
| Monokrom | 4.2% | 7.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 29.6% | 35.7% |
| Balansert | 66.7% | 64.3% |
| Klar og intens | 3.7% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 22.2% | 14.3% |
| Mild | 29.6% | 50.0% |
| Balansert | 11.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 7.4% | 0.0% |
| Uttalelse | 29.6% | 35.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 25.9% | 35.7% |
| Mykt sammensatt palett | 11.1% | 14.3% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 25.9% | 7.1% |
| Samstemt palett | 37.0% | 42.9% |
Hvilke verk av Paul Baum blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Paul Baum oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av Paul Baum er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Paul Baum
Hvilke verk av Paul Baum blir mest sett på?
- After The Rain, med 400 visninger (29% av alle visninger for Paul Baum). Rangeringen ovenfor viser 8 verk.
Hvor mange ganger blir Paul Baum søkt etter på WikiOO.org?
- 1500 ganger i løpet av tolv måneder: 300 på kunstnerprofilen og 1200 på verkene.
Hvilken type verk av Paul Baum foretrekker leserne?
- Mild (Kontrast): 50% av besøkene, mot 30% av katalogen.