Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Raphaelle Peale på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Raphaelle Peale: hva konsultasjonene viser
Verket til Raphaelle Peale som er mest etterspurt er Still Life with Peach, med 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Portrait of a Gentleman og Margaret George McGlathery (died about 1830). Kunstnerens side ble åpnet 900 ganger og verkene 2300 ganger, totalt 3200 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 falt antall visninger med 67%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 2800. Lesere konsulterer oversikten på enheter (91%) og telefoner (9%). Lesere velger Nostalgi preget (Stemning) i 100% av besøkene, mens det utgjør 17% av katalogen.
Raphaelle Peale: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Raphaelle Peale og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Still Life with Peach, 1816
400 visninger · 17.4%
-
2
Portrait of a Gentleman, 1805
300 visninger · 13.0%
-
3
Margaret George McGlathery (died about 1830)
200 visninger · 8.7%
-
4
Orange and Book, 1817
100 visninger · 4.3%
-
5
Melons and Morning Glories, 1813
100 visninger · 4.3%
-
6
Melons and Morning Glories, 1813
100 visninger · 4.3%
-
7
Still Life med Viniglas, 1818
100 visninger · 4.3%
-
8
George Fisher, 1795
100 visninger · 4.3%
-
9
Still Life with Celery and Wind, 1816
100 visninger · 4.3%
-
10
Robert Oliphant, 1799
100 visninger · 4.3%
Når ble posten for Raphaelle Peale vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 2100 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Når blir verkene til Raphaelle Peale vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Raphaelle Peale?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 33.3% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 16.7% | 100.0% |
| Klassisk | 16.7% | 0.0% |
| Elegant | 16.7% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 16.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 50.0% | 0.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 16.7% | 100.0% |
| Rolig | 16.7% | 0.0% |
| Melankolsk | 16.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 60.0% | 78.3% |
| Myk skygge | 20.0% | 17.4% |
| Mild lysstyrke | 8.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 4.3% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 46.0% | 34.8% |
| Subtile farger | 32.0% | 34.8% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 26.1% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 4.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 81.8% | 90.5% |
| Nøytrale toner | 15.9% | 4.8% |
| Mørke toner | 2.3% | 4.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 43.5% |
| Balansert | 40.0% | 56.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 4.3% |
| Mild | 16.0% | 4.3% |
| Balansert | 12.0% | 8.7% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 43.5% |
| Uttalelse | 40.0% | 39.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 17.4% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 13.0% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 69.6% |
| Samstemt palett | 10.0% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Raphaelle Peale, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life med Viniglas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life, Strawberries an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus Rising from the Sea -… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Cake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abigail Adams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Raisins, Ye… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Oranges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margaret George McGlathery… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Melons and Morning Glories | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Jug and Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Raphaelle Peale per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 90.6% |
| telefoner | 300 | 9.4% |
På hvilke språk blir Raphaelle Peale oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Raphaelle Peale, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Raphaelle Peale
Hvilket verk av Raphaelle Peale blir vist oftest?
- Still Life with Peach først, med 400 visninger og 17% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Raphaelle Peale på WikiOO.org?
- 3200 besøk de siste tolv månedene: 900 til kunstnerprofilen, 2300 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Raphaelle Peale?
- De bruker enheter (91%) og telefoner (9%); enheter utgjør 91% av oppslagene.
Hvilke verk av Raphaelle Peale samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Nostalgi preget (Stemning) mottar 100% av besøkene for 17% av katalogen.