Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stanley Royle på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Stanley Royle: hva konsultasjonene viser
Verket til Stanley Royle som er mest etterspurt er Morning on the Derbyshire Moors, med 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Winter, Corfe Castle Village og Sheffield from Wincobank Wood. Kunstnerens side ble åpnet 100 ganger og verkene 1900 ganger, totalt 2000 ganger. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1600. Lesere velger Mild lysstyrke (Lysstyrke) i 83% av besøkene, mens det utgjør 55% av katalogen.
Stanley Royle: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Stanley Royle og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 visninger · 33.3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 visninger · 8.3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 visninger · 8.3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 visninger · 8.3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 visninger · 4.2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 visninger · 4.2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 visninger · 4.2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 visninger · 4.2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 visninger · 4.2%
-
10
Wintertime, 1926
100 visninger · 4.2%
Når ble posten for Stanley Royle vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Stanley Royle vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Stanley Royle?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 24.1% | 4.2% |
| Mild lysstyrke | 55.2% | 83.3% |
| Lyssterk balanse | 13.8% | 12.5% |
| Lyssterk | 6.9% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 27.6% | 16.7% |
| Subtile farger | 55.2% | 70.8% |
| Balansert mykhet | 13.8% | 8.3% |
| Tydelig fargepreg | 3.5% | 4.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 60.0% | 45.5% |
| Jordnær | 26.7% | 45.5% |
| Mørke toner | 6.7% | 9.1% |
| Pastellfarger | 6.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.1% | 4.2% |
| Balansert | 69.0% | 87.5% |
| Klar og intens | 6.9% | 8.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.3% | 4.2% |
| Mild | 13.8% | 8.3% |
| Balansert | 6.9% | 4.2% |
| Sterk kontrast | 34.5% | 25.0% |
| Uttalelse | 34.5% | 58.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 48.3% | 66.7% |
| Mykt sammensatt palett | 17.2% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 17.2% | 8.3% |
| Sterk fargeharmoni | 10.3% | 8.3% |
| Samstemt palett | 6.9% | 4.2% |
Hvilke er de mest viste verkene til Stanley Royle, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Stanley Royle oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Stanley Royle, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Stanley Royle
Hvilket verk av Stanley Royle blir vist oftest?
- Morning on the Derbyshire Moors først, med 800 visninger og 33% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Stanley Royle på WikiOO.org?
- 2000 besøk de siste tolv månedene: 100 til kunstnerprofilen, 1900 til verkene.
Hvilke verk av Stanley Royle samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Mild lysstyrke (Lysstyrke) mottar 83% av besøkene for 55% av katalogen.