Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stuart Davis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Stuart Davis: statistikk i korthet
Visa 1 er det mest viste verket til Stuart Davis: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av totalen. Ofte besøkt også: Garage No. 1 og Study for ''Blips and Ifs''. Totalt antall visninger: 5400 (1100 kunstnersider, 4300 verk). Nedgang på 43% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (4100 besøk). Enhetsfordeling: enheter (83%) og telefoner (17%). Observert preferanse: Jordnær (Fargepalett), 32% av besøkene for 19% av katalogen.
Topp 10 verk av Stuart Davis basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Stuart Davis som er mest søkt etter.
-
1
Visa 1
300 visninger · 6.4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 visninger · 4.3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 visninger · 4.3%
-
4
Odol
100 visninger · 2.1%
-
5
The Mellow Pad
100 visninger · 2.1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 visninger · 2.1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 visninger · 2.1%
-
8
Composition, 1935
100 visninger · 2.1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 visninger · 2.1%
-
10
T View, 1951
100 visninger · 2.1%
Hva er den månedlige leserandelen for Stuart Davis-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Stuart Davis?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Stuart Davis velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 8.5% |
| Myk skygge | 8.0% | 8.5% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 29.8% |
| Lyssterk balanse | 48.0% | 40.4% |
| Lyssterk | 16.0% | 12.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 21.3% |
| Subtile farger | 18.0% | 12.8% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 27.7% |
| Tydelig fargepreg | 26.0% | 34.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 4.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 48.8% | 31.7% |
| Jordnær | 18.6% | 31.7% |
| Mørke toner | 18.6% | 19.5% |
| Pastellfarger | 9.3% | 9.8% |
| Monokrom | 4.7% | 2.4% |
| Naturtoner | 0.0% | 2.4% |
| Varme toner | 0.0% | 2.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 17.0% |
| Balansert | 32.0% | 34.0% |
| Klar og intens | 38.0% | 48.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 23.4% |
| Mild | 10.0% | 12.8% |
| Balansert | 2.0% | 6.4% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 6.4% |
| Uttalelse | 62.0% | 51.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 23.4% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 17.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 12.8% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 27.7% |
| Samstemt palett | 16.0% | 19.1% |
Hvordan er de mest viste verkene til Stuart Davis fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Stuart Davis oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4500 | 83.3% |
| telefoner | 900 | 16.7% |
Hvordan er leserne til Stuart Davis fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Stuart Davis, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
Stuart Davis: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Stuart Davis?
- Visa 1: 300 besøk, 6% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Stuart Davis?
- 5400 besøk de siste tolv månedene (1100 artistprofiler, 4300 verk).
Blir Stuart Davis oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (83%) og telefoner (17%); enheter leder med 83%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Stuart Davis?
- Ja, Jordnær (Fargepalett): 32% av besøkene for 19% av katalogen.