Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Walter Ufer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Walter Ufer: statistikk i korthet
Callers er det mest viste verket til Walter Ufer: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av totalen. Ofte besøkt også: At Rest og Cornfield In Taos. Totalt antall visninger: 1800 (100 kunstnersider, 1700 verk). Nedgang på 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (1500 besøk). Observert preferanse: Nostalgi preget av vemod (Emosjonell tone), 40% av besøkene for 17% av katalogen.
Topp 10 verk av Walter Ufer basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Walter Ufer som er mest søkt etter.
-
1
Callers, 1926
200 visninger · 11.8%
-
2
At Rest
200 visninger · 11.8%
-
3
Cornfield In Taos
200 visninger · 11.8%
-
4
Her Daughter -
200 visninger · 11.8%
-
5
Making Ready
200 visninger · 11.8%
-
6
The Red Cistern
200 visninger · 11.8%
-
7
Pab Shlee, 1930
100 visninger · 5.9%
-
8
The Red Moccasins
100 visninger · 5.9%
-
9
The Watcher
100 visninger · 5.9%
-
10
The Gateway
100 visninger · 5.9%
Hva er den månedlige leserandelen for Walter Ufer-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Walter Ufer?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Walter Ufer velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 33.3% | 40.0% |
| Seren | 33.3% | 40.0% |
| Klassisk | 16.7% | 20.0% |
| Nostalgi preget | 16.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 50.0% | 40.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 16.7% | 40.0% |
| Ettertenksomt | 16.7% | 20.0% |
| Melankolsk | 16.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 16.1% | 11.8% |
| Mild lysstyrke | 48.4% | 52.9% |
| Lyssterk balanse | 32.3% | 35.3% |
| Lyssterk | 3.2% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 29.0% | 17.6% |
| Balansert mykhet | 41.9% | 52.9% |
| Tydelig fargepreg | 29.0% | 29.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 44.0% | 30.8% |
| Jordnær | 28.0% | 30.8% |
| Mørke toner | 20.0% | 7.7% |
| Naturtoner | 8.0% | 30.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 58.1% | 58.8% |
| Klar og intens | 41.9% | 41.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 9.7% | 0.0% |
| Mild | 12.9% | 5.9% |
| Balansert | 6.5% | 17.6% |
| Sterk kontrast | 25.8% | 29.4% |
| Uttalelse | 45.2% | 47.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 25.8% | 11.8% |
| Mykt sammensatt palett | 19.4% | 29.4% |
| Balansert harmoni | 16.1% | 23.5% |
| Sterk fargeharmoni | 35.5% | 29.4% |
| Samstemt palett | 3.2% | 5.9% |
Hvordan er de mest viste verkene til Walter Ufer fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Callers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sleep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| On the Rio Grande | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pab Shlee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Callers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield In Taos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Her Daughter - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Builders Of The Desert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panaramic landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Walter Ufer fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Walter Ufer, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Walter Ufer: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Walter Ufer?
- Callers: 200 besøk, 12% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Walter Ufer?
- 1800 besøk de siste tolv månedene (100 artistprofiler, 1700 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Walter Ufer?
- Ja, Nostalgi preget av vemod (Emosjonell tone): 40% av besøkene for 17% av katalogen.