Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Wayne Thiebaud på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Wayne Thiebaud: hva konsultasjonene viser
Verket til Wayne Thiebaud som er mest etterspurt er Vannmelon Stor, med 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 16% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Fabs og Down Eighteenth Street. Kunstnerens side ble åpnet 3200 ganger og verkene 3400 ganger, totalt 6600 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 80%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 3700. Språkene som er tilgjengelige for konsultasjon er English (70%), German (12%) og Korean (9%). Lesere konsulterer oversikten på enheter (85%) og telefoner (15%). Lesere velger Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) i 73% av besøkene, mens det utgjør 50% av katalogen.
Wayne Thiebaud: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Wayne Thiebaud og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Vannmelon Stor
800 visninger · 16.3%
-
2
Fabs
500 visninger · 10.2%
-
3
Down Eighteenth Street, 1980
500 visninger · 10.2%
-
4
San Francisco West Side Ridge, 2001
500 visninger · 10.2%
-
5
Roulette hjul
300 visninger · 6.1%
-
6
Dessert circle
300 visninger · 6.1%
-
7
Levee Farms, 1998
200 visninger · 4.1%
-
8
Three Sandwiches, 1961
200 visninger · 4.1%
-
9
Untitled (219)
200 visninger · 4.1%
-
10
Lipstick row
200 visninger · 4.1%
Når ble posten for Wayne Thiebaud vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1100 | 2600 |
| Aug 2026 | 400 | 600 |
| Sep 2026 | 1600 | 200 |
Når blir verkene til Wayne Thiebaud vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Wayne Thiebaud?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Lekent | 50.0% | 44.4% |
| Lystig | 25.0% | 44.4% |
| Rolig | 25.0% | 11.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 4.0% | 2.0% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 28.6% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 22.4% |
| Lyssterk | 52.0% | 46.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 20.4% |
| Subtile farger | 52.0% | 61.2% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 18.4% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 80.0% | 92.3% |
| Pastellfarger | 11.1% | 7.7% |
| Jordnær | 8.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 10.0% | 10.2% |
| Balansert | 78.0% | 73.5% |
| Klar og intens | 12.0% | 16.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 6.1% |
| Mild | 16.0% | 14.3% |
| Balansert | 12.0% | 18.4% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 28.6% |
| Uttalelse | 46.0% | 32.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 50.0% | 73.5% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 8.2% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 10.2% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 8.2% |
| Samstemt palett | 2.0% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Wayne Thiebaud, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vannmelon Stor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Roulette hjul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Fabs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Levee Farms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| San Francisco West Side Rid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Electric Chair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jackpot Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Sandwiches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (750) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Wayne Thiebaud per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5600 | 84.8% |
| telefoner | 1000 | 15.2% |
På hvilke språk blir Wayne Thiebaud oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 2300 | 69.7% |
| German | 400 | 12.1% |
| Korean | 300 | 9.1% |
| Italian | 200 | 6.1% |
| Czech | 100 | 3.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Wayne Thiebaud, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 400 |
| Wed 30 Sep | 700 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 200 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 400 |
| Mon 5 Oct | 1200 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 2700 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 1200 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 800 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 2800 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 900 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1000 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 3500 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1700 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 4100 |
Om leserskaren til Wayne Thiebaud
Hvilket verk av Wayne Thiebaud blir vist oftest?
- Vannmelon Stor først, med 800 visninger og 16% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Wayne Thiebaud på WikiOO.org?
- 6600 besøk de siste tolv månedene: 3200 til kunstnerprofilen, 3400 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Wayne Thiebaud?
- De bruker enheter (85%) og telefoner (15%); enheter utgjør 85% av oppslagene.
Hvilke språk bruker leserne til Wayne Thiebaud?
- English (70%), German (12%) og Korean (9%); English utgjør 70%.
Hvilke verk av Wayne Thiebaud samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) mottar 73% av besøkene for 50% av katalogen.