Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Yann Lambert på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Yann Lambert: statistikk i korthet
Kromatisk konvergens i kobolt og karmosin: En monumental studie av en urban kløft er det mest viste verket til Yann Lambert: 2300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 48% av totalen. Ofte besøkt også: Himmelsk glød: En eterisk ekspansjon av midnattsblått og strålende hvite blomster og Fragmentert horisont i salvie og skifer: En monumental studie av atmosfærisk spenning. Totalt antall visninger: 4800 (500 kunstnersider, 4300 verk). Topp: Jul 2026 (2300 besøk). Enhetsfordeling: telefoner (54%), enheter (44%) og nettbrett (2%). Observert preferanse: Balansert (Fargeintensitet), 94% av besøkene for 40% av katalogen.
Topp 5 verk av Yann Lambert basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Yann Lambert som er mest søkt etter.
-
1
Kromatisk konvergens i kobolt og karmosin: En monumental studie av en urban kløft, 2026
2300 visninger · 47.9%
-
2
Himmelsk glød: En eterisk ekspansjon av midnattsblått og strålende hvite blomster, 2026
1100 visninger · 22.9%
-
3
Fragmentert horisont i salvie og skifer: En monumental studie av atmosfærisk spenning, 2026
1100 visninger · 22.9%
-
4
Monolittiske blå fragmenter: En unik studie i geometrisk spenning og midnattsskygger, 2026
200 visninger · 4.2%
-
5
Himmelsk virvel over den stille skumringskysten, et unikt impasto-mesterverk, 2026
100 visninger · 2.1%
Hva er den månedlige leserandelen for Yann Lambert-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 400 | 1900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 800 |
| Oct 2026 | 0 | 900 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Yann Lambert?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Yann Lambert velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 77.1% |
| Eterisk | 6.7% | 22.9% |
| Kraftfull | 33.3% | 0.0% |
| Jordnære toner | 6.7% | 0.0% |
| Mystisk | 6.7% | 0.0% |
| Lekent og muntert | 6.7% | 0.0% |
| Seren | 6.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Energisk | 53.3% | 70.8% |
| Melankolsk | 6.7% | 22.9% |
| Mysteriefylt | 13.3% | 4.2% |
| Dramatisk | 6.7% | 2.1% |
| Lystig | 13.3% | 0.0% |
| Fredfull | 6.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 20.0% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 6.7% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 46.7% | 75.0% |
| Lyssterk | 26.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.7% | 27.1% |
| Subtile farger | 20.0% | 47.9% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 22.9% |
| Tydelig fargepreg | 33.3% | 2.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 53.8% | 97.3% |
| Mørke toner | 15.4% | 2.7% |
| Pastellfarger | 15.4% | 0.0% |
| Jordnær | 7.7% | 0.0% |
| Naturtoner | 7.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 4.2% |
| Balansert | 40.0% | 93.8% |
| Klar og intens | 40.0% | 2.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 20.0% | 2.1% |
| Sterk kontrast | 13.3% | 22.9% |
| Uttalelse | 66.7% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 47.9% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 22.9% |
| Balansert harmoni | 26.7% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 29.2% |
| Samstemt palett | 13.3% | 0.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Yann Lambert fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kromatisk konvergens i kobo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 | 800 |
| Fragmentert horisont i salv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 900 | 0 | 0 | 0 |
| Himmelsk glød: En eterisk e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 400 | 400 | 100 |
| Flyktige oker-spir mot den… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seren sti gjennom frodige f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolittiske blå fragmenter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Karmosinrøde fragmenter og… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Urkraftens resonans: En spo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Safranfargede horisonter og… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elektrisk ulyd i det purpur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Yann Lambert oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2600 | 54.2% |
| enheter | 2100 | 43.8% |
| nettbrett | 100 | 2.1% |
Hvordan er leserne til Yann Lambert fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 100 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Yann Lambert, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 300 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 200 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Yann Lambert: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Yann Lambert?
- Kromatisk konvergens i kobolt og karmosin: En monumental studie av en urban kløft: 2300 besøk, 48% av forespørslene. Listen går opp til rangering 5.
Hva er leserskaren til Yann Lambert?
- 4800 besøk de siste tolv månedene (500 artistprofiler, 4300 verk).
Blir Yann Lambert oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på telefoner (54%), enheter (44%) og nettbrett (2%); telefoner leder med 54%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Yann Lambert?
- Ja, Balansert (Fargeintensitet): 94% av besøkene for 40% av katalogen.