Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Arturas Hackeris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Arturas Hackeris: ką rodo konsultacijos
Daugiausiai konsultacijų gavo Arturas Hackeris darbas Figure walking on the shore, Lake Como, Italy – per dvylika mėnesių jis sulaukė 1.000 apsilankymų, užėmindamas 22% visų konsultacijų. Reitinge seka A Morning Walk ir Fisherman's Wife. Daugalos apie menininką buvo peržiūrėta 700 kartų, o darbių – 4.100 kartų, iš viso – 4.800 kartų. Between Rugp 2026 and Rugs 2026 consultation grew by 567%. Lie 2026 yra mėnuo, kai užklausų buvo daugiausia: 2.000. Skaitytojai peržiūrėja įrašus kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%). Skaitytojai pasirenka Vividūs (Spalvų intensyvumas) 41% atvejais, kai tai sudaro 12% katalogo dalį.
Arturas Hackeris: 10 dažniausiai peržiūromų darbų
Kiekvienoje įraše pateikiamas Arturas Hackeris kūrinys ir jo vieta pagal užklausų skaičių WikiOO.org svetainėje per pastarąsias dvylika mėnesių.
-
1
Figure walking on the shore, Lake Como, Italy
1.000 lankytojų · 21,7%
-
2
A Morning Walk, 1902
500 lankytojų · 10,9%
-
3
Fisherman's Wife, 1885
500 lankytojų · 10,9%
-
4
John Kitson, Last Chairman of the Torquay Local Board
300 lankytojų · 6,5%
-
5
A Heavy Burden
300 lankytojų · 6,5%
-
6
King Charles' Day
200 lankytojų · 4,3%
-
7
Flare and Flutter: Piccadilly Circus at Night, 1912
100 lankytojų · 2,2%
-
8
The Temptation of Sir Percival, 1894
100 lankytojų · 2,2%
-
9
Musicienne du Silence, 1900
100 lankytojų · 2,2%
-
10
Portrait Of Artist's Sister-in-Law, 1882
100 lankytojų · 2,2%
Kada buvo peržiūrėta Arturas Hackeris informacija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 300 |
| Lie 2026 | 200 | 1.800 |
| Rugp 2026 | 100 | 200 |
| Rugs 2026 | 200 | 1.800 |
Kada žiūrėti Arturas Hackeris darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką skaitytojai renka iš Arturas Hackeris kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 38,0% | 19,6% |
| Švelnus šešėlis | 24,0% | 32,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,0% | 23,9% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 4,0% | 2,2% |
| Šviesus | 4,0% | 21,7% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 22,0% | 17,4% |
| Subtili spalva | 32,0% | 23,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 36,0% | 34,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 23,9% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 67,3% | 33,3% |
| Tamsūs tonai | 16,3% | 30,9% |
| Neutralios spalvos | 12,2% | 26,2% |
| Monochrominis | 2,0% | 9,5% |
| Pastelinės spalvos | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 36,0% | 19,6% |
| Subalansuota | 52,0% | 39,1% |
| Vividūs | 12,0% | 41,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 14,0% | 13,0% |
| Švelnus | 22,0% | 39,1% |
| Subalansuotas | 6,0% | 2,2% |
| Ryški | 18,0% | 30,4% |
| Pareiškimas | 40,0% | 15,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 4,0% | 4,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 6,0% | 10,9% |
| Subalansuota harmonija | 14,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 58,7% |
| Suvarta paletė | 26,0% | 26,1% |
Kurių Arturas Hackeris darbų buvo dažniausiai žiūrima kiekvieną mėnesį?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Morning Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| A Daughter of Judah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster Abbey at night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Innocence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs R. E. Moare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flare and Flutter: Piccadil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Temptation of Sir Perci… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of Artist's Sister… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokia yra Arturas Hackeris konsultacijų pasiskirstymas pagal įrenginius?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Skaičiai lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.400 | 70,8% |
| telefonai | 1.300 | 27,1% |
| planšetės | 100 | 2,1% |
Kokomis kalbomis dominasi Arturas Hackeris?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Japonų | 800 | 80,0% |
| Anglų | 200 | 20,0% |
Kiek konsultacijų per dieną turi Arturas Hackeris ir artimiausiomis trimis savaitėmis?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 400 |
| Š 26 Rugs | 700 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 200 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 300 |
| P 9 Spa | 200 |
| Š 10 Spa | 500 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa | 400 |
| A 13 Spa | 200 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 600 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 200 |
| A 20 Spa (prognozė) | 200 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 200 |
| P 23 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 700 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 200 |
| A 27 Spa (prognozė) | 200 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 200 |
| P 30 Spa (prognozė) | 300 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 700 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 200 |
| A 3 Lap (prognozė) | 200 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 200 |
Apie Arturas Hackeris auditoriją
Kuri Arturas Hackeris kūrinys yra dažniausiai peržiūrimas?
- Pirmiausia yra Figure walking on the shore, Lake Como, Italy su 1.000 apsilankymų ir 22% konsultacijų. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Arturas Hackeris auditorija platformoje WikiOO.org?
- 4.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėi meno kūrėjo puslapį, 4.100 lankytojų – meno kūrinius.
Kokių įrenginių naudojasi Arturas Hackeris skaitytojai?
- Jie naudoja kompiuteriai (71%),telefonai (27%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 71% konsultacijų.
Kurių Arturas Hackeris darbai atitinka skaitytojų pasirinkimą?
- Darbai, apibūdinami kaip Vividūs (Spalvų intensyvumas), sulaukia 41% apžiūrų, nors sudaro 12% katalogo.