Albert Marquet Statystyki odwiedzin

1875 – 1947

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Albert Marquet w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Albert Marquet: statystyki w pigułce

Trees in Billancourt to najczęściej przeglądane dzieło artysty Albert Marquet: 1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 7% wszystkich wizyt. Często przeglądane również: Naturaleza muerta con manzanas y cubilete i Pyla. Łączna liczba wyświetleń: 16 100 (2 200 wizyt na profilu artysty, 13 900 wizyt w dziełach). Spadek o 40% między Sie 2026 a Wrz 2026. Szczyt: Lip 2026 (8 800 wizyt). Rozkład urządzeń: urządzenia (89%), telefony (11%) i tablety (1%). Zaobsercowane preferencje: Sielski (Wydźwięk emocjonalny), 43% odwiedzin dla 0% katalogu.

Top 10 dzieł artysty Albert Marquet pod względem liczby konsultacji

Ranking obejmuje liczbę konsultacji dotyczących WikiOO.org w ciągu dwunastu miesięcy, a nie oceny katalogowe. Miejsce 1 to najbardziej konsultowane dzieło artysty Albert Marquet.

  1. Trees in Billancourt 1 Trees in Billancourt 1 000 wizyt · 6,7%
  2. Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 2 Naturaleza muerta con manzanas y cubilete 900 wizyt · 6,0%
  3. Pyla 3 Pyla, 1933 700 wizyt · 4,7%
  4. Portrait of the artist's father 4 Portrait of the artist's father 600 wizyt · 4,0%
  5. La Rochelle 5 La Rochelle 600 wizyt · 4,0%
  6. The Garden at Pyla 6 The Garden at Pyla 500 wizyt · 3,3%
  7. Flood in Paris 7 Flood in Paris, 1910 500 wizyt · 3,3%
  8. The Coffeepot 8 The Coffeepot, 1902 400 wizyt · 2,7%
  9. Argel. La Plaza del Gobierno 9 Argel. La Plaza del Gobierno 400 wizyt · 2,7%
  10. Academia en el taller de Gustave Moreau 10 Academia en el taller de Gustave Moreau 400 wizyt · 2,7%

Jaka jest miesięczna liczba czytelników rekordu Albert Marquet?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260400
Lip 20266008 200
Sie 20266003 700
Wrz 20261 0001 600

Jaka jest miesięczna liczba czytelników dzieł Albert Marquet?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak rozkładają się w ciągu roku najczęściej przeglądane dzieła artysty Albert Marquet?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane źródłowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Flood in Paris0000000003001000
Matisse in Manguin's Studio0000000001000100
Le Pont Marie vu du quai Bo…0000000000100200
Louvre Embankment and the N…0000000000100200
National Holiday at Le Havre00000000020000
Rotterdam00000000010000
L'Ile aux cygnes00000000003000
The Coffeepot0000000001003000
Dock at Havre000000000000
The Garden at Pyla00000000050000

Czy Albert Marquet jest przeglądany na telefonach czy na komputerach?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane źródłowe
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia14 30088,8%
telefony1 70010,6%
tablety1000,6%

Jaki jest podział czytelników Albert Marquet ze względu na język?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane źródłowe
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
japoński90040,9%
hiszpański50022,7%
portugalski30013,6%
włoski2009,1%
gruziński2009,1%
rosyjski1004,5%

Jaka jest dzienna liczba czytelników Albert Marquet wraz z prognozą?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane źródłowe
DzieńOdwiedziny
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz100
Nd 27 Wrz300
Pon 28 Wrz100
Wt 29 Wrz200
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź200
Pt 2 Paź0
So 3 Paź300
Nd 4 Paź100
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź600
Czw 8 Paź900
Pt 9 Paź0
So 10 Paź100
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź300
Śr 14 Paź1 100
Czw 15 Paź3 300
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)400
Nd 18 Paź (prognoza)600
Pon 19 Paź (prognoza)200
Wt 20 Paź (prognoza)500
Śr 21 Paź (prognoza)1 500
Czw 22 Paź (prognoza)3 800
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)500
Nd 25 Paź (prognoza)700
Pon 26 Paź (prognoza)200
Wt 27 Paź (prognoza)600
Śr 28 Paź (prognoza)1 800
Czw 29 Paź (prognoza)4 700
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)600
Nd 1 Lis (prognoza)900
Pon 2 Lis (prognoza)200
Wt 3 Lis (prognoza)700
Śr 4 Lis (prognoza)2 100
Czw 5 Lis (prognoza)5 400

Albert Marquet: najczęściej zadawane pytania

Które dzieło Albert Marquet jest najczęściej przeglądane?

Trees in Billancourt: 1 000 odwiedzin, 7% konsultacji. Lista obejmuje 10 miejsc.

Jaka jest liczba czytelników Albert Marquet?

16 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy (2 200 wizyt na stronie artysty, 13 900 wizyt w dziełach).

Czy o Albert Marquet częściej pyta się przez telefony czy komputery?

Konsultacje dzielą się na urządzenia (89%), telefony (11%) i tablety (1%); liderem jest urządzenia z wynikiem 89%.

Czy czytelnicy preferują kategorię dzieł Albert Marquet?

Tak, Sielski (Wydźwięk emocjonalny): 43% odwiedzin dla 0% katalogu.