O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Armand Schonberger w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Armand Schonberger: podsumowanie czytelnictwa
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy najczęściej oglądanym dziełem Armand Schonberger w bazie danych WikiOO.org było Black Ink And Charcoal: 300 wizyt, co stanowi 12% wszystkich odsłon tego artysty. Następują po nim Family i Houses. Strona Armand Schonberger została wyświetlona 3 000 razy: 500 razy w profilu artysty i 2 500 razy w rekordach poszczególnych dzieł. Liczba konsultacji spadła o 100% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiącem o największej liczbie wizyt był Lip 2026, kiedy odnotowano 2 600 wizyt. Konsultacja odbywa się na urządzenia (100%). Czytelnicy przeglądają Wyrazisty kontrast (Kontrast) częściej, niż wynikałoby to z udziału w katalogu: 46% odwiedzin przy 26% udziału w dziełach.
10 najczęściej przeglądanych dzieł artysty Armand Schonberger
Dzieła artysty Armand Schonberger uszeregowane według liczby wyszukiwań w serwisie WikiOO.org w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, od tych najczęściej wyszukiwanych.
-
1
Black Ink And Charcoal
300 wizyt · 11,5%
-
2
Family
200 wizyt · 7,7%
-
3
Houses
200 wizyt · 7,7%
-
4
Still-life With Fruit-dish
200 wizyt · 7,7%
-
5
Rush Out Of Everydays
200 wizyt · 7,7%
-
6
Cabaret
100 wizyt · 3,8%
-
7
Tempera
100 wizyt · 3,8%
-
8
Merry Go Round
100 wizyt · 3,8%
-
9
At The Cofee Shop
100 wizyt · 3,8%
-
10
Street scene
100 wizyt · 3,8%
Ile razy w miesiącu przeglądany jest profil Armand Schonberger?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 200 |
| Lip 2026 | 500 | 2 100 |
| Sie 2026 | 0 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Armand Schonberger?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła Armand Schonberger przeglądają czytelnicy?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 6,0% | 3,9% |
| Miękki cień | 24,0% | 30,8% |
| Delikatna luminancja | 46,0% | 34,6% |
| Jasna luminancja | 22,0% | 30,8% |
| Rozświetlony | 2,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 28,0% | 38,5% |
| Subtelna kolorystyka | 46,0% | 26,9% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 18,0% | 19,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 15,4% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 47,2% | 45,0% |
| Barwy neutralne | 41,7% | 45,0% |
| Ciemne tony | 11,1% | 10,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 24,0% | 26,9% |
| Zrównoważony | 64,0% | 61,5% |
| Żywy i nasycony | 12,0% | 11,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,0% | 3,9% |
| Delikatny | 22,0% | 15,4% |
| Zrównoważony kontrast | 16,0% | 7,7% |
| Wyrazisty kontrast | 26,0% | 46,2% |
| Oświadczenie | 32,0% | 26,9% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 48,0% | 42,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,0% | 3,9% |
| Zrównoważona harmonia | 16,0% | 23,1% |
| Silna spójność kolorystyczna | 10,0% | 15,4% |
| Spójna paleta barw | 12,0% | 15,4% |
Które dzieła Armand Schonberger są najczęściej przeglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Model In An Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape With Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Go Round | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Railway Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Cofee Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Technique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Z jakich urządzeń korzysta się, aby przeglądać profil Armand Schonberger?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 3 000 | 100,0% |
W jakich językach konsultuje się z Armand Schonberger?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odbywa się konsultacji z Armand Schonberger i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 100 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania dotyczące czytelnictwa Armand Schonberger
Które dzieła Armand Schonberger są najczęściej przeglądane?
- Black Ink And Charcoal, z 300 wizytami (12% wszystkich wyświetleń Armand Schonberger). Powyższy ranking obejmuje 10 dzieł.
Ile razy Armand Schonberger jest wyszukiwany w WikiOO.org?
- 3 000 razy w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na profilu artysty i 2 500 na kartach dzieł.
Na jakich urządzeniach korzysta się z profilu Armand Schonberger?
- Armand Schonberger jest przeglądany na urządzenia (100%); urządzenia stanowią 100% wszystkich wizyt.
Jakie dzieła Armand Schonberger preferują czytelnicy?
- Wyrazisty kontrast (Kontrast): 46% odwiedzin, przy 26% w katalogu.